وب سرویس راویس

نرم افزار آژانس مسافرتی

امروزه آژانس های هواپیمایی که در زمینه صنعت گردشگری مشغول فعالیت هستند به دلیل حجم زیاد خدمات از سیستم های رایانه ای و آنلاین استفاده می کنند. نرم افزار آژانس مسافرتی یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد سیستم رزرواسیون آژانس های مسافرتی محسوب می شود. این نرم افزارها در انواع مختلفی برای نصب بر روی کامپیوتر طراحی و ارائه شده اند که کسب و کارهای فعال در زمینه گردشگری می توانند از آن استفاده کنند. همچنین به کمک نصب نرم افزار حسابداری آژانس هواپیمایی، مدیر آژانس هواپیمایی می تواند از روند کاری و قراردادها، صندوق و حسابدار گزارش گیری نماید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع نرم افزار آژانس مسافرتی و سامانه جامع آژانس های مسافرتی بیشتر آشنا کنیم بنابراین توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.


نرم افزار آژانس مسافرتی چیست؟

همانطور که گفته شد، کسب و کارهایی که در زمینه صنعت گردشگری و ارائه خدمات مرتبط مشغول فعالیت هستند به دلیل حجم خدمات به استفاده از نرم افزار رزرواسیون اینترنتی روی آورده اند. نرم افزار و سامانه جامع آژانس های مسافرتی به نوعی نرم افزار جامع و کامل محسوب می شود که وظایفی چون مدیریت، برنامه ریزی سفر،حسابداری، وب سرویس رزرو هتل و بلیط ، گزارش دهی فعالیت های مجموعه و … را برعهده خواهد داشت. یکی از مهمترین مشکلات آژانس های مسافرتی به عدم استفاده از نرم افزارها و عدم پشتیبانی بسیاری از اپلیکیشن بلیط هواپیما در ایران مربوط می شود.

دفاتر خدمات مسافرتی به دنبال نرم افزار و سامانه جامع آژانس های مسافرتی هستند تا بتوانند کلیه امور مربوط به صنعت گردشگری را مدیریت کنند. طراحان می توانند با الگوبرداری از نرم افزارهای برتر مدیریت آژانس های مسافرتی، نمونه ای مناسب را برای سیستم رزرواسیون و اتوماسیون شرکت های مسافربری فعال در ایران طراحی و عرضه کنند.

نرم افزار آژانس مسافرتی

آشنایی با برخی از نرم افزار آژانس مسافرتی دنیا

استفاده از نرم افزار آژانس مسافرتی به منظور مدیریت خدمات مجموعه از جمله رزرو هتل، ارائه بلیط آنلاین، حسابداری، گزارش دهی و … به عنوان امری مهم در مجموعه های فعال در زمینه گردشگری محسوب می شود. همچنین به منظور سرعت بخشیدن به عملکردهای این قبیل شرکت‌ها، نرم افزار حسابداری آژانس هواپیمایی نیز ارائه شده است.

در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی از برترین نرم افزارهای خدمات مسافرتی آشنا کنیم، بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید:


1- نرم افزار آژانس مسافرتی CRM

یکی از بهترین نرم افزارهای سامانه جامع آژانس های مسافرتی آژانس گردشگری که خدمات ویژه ای را به مجموعه ها ارائه می دهد، نرم افزار CRM به شمار می آید که نوعی سیستم مدیریت ارتباط سفارشی را برای کسب و کارهای فعال در زمینه ارائه خدمات گردشگری فراهم می کند.

این نرم افزار قدرتمند در سیستم های مسافرتی خدماتی از قبیل پایگاه داده، دفترداری مجموعه، ارائه گزارشات، قیمت گذاری خدمات و … را انجام خواهد داد. بدون شک بهره گیری از نرم افزار CRM به دفاتر خدمات مسافرتی کمک می کند تا ارائه خدمات را بهتر انجام داده و بهره وری مجموعه خود را افزایش دهند.

نرم افزار CRM

2- نرم افزار مدیریت خدمات مسافرتی TourWriter

این نرم افزار آژانس مسافرتی توسط شرکت Trio Software Developments طراحی شده است و گزینه مناسبی برای مجموعه های کوچک و متوسط فعال در زمینه ارائه خدمات گردشگری محسوب می شود. این نرم افزار نوعی اپلیکیشن برنامه ریزی سفر برای مجریان خدمات مسافرتی و تورها به شمار می آید که بیش از 80000 مجموعه در کشورهای مختلف سراسر دنیا از این نرم افزار استفاده می کنند.

خدمات نرم افزار TourWriter

 • امکان رزرو خدمات شرکت برای مشتریان
 • ارائه برنامه قیمت گذاری خدمات
 • برنامه ریزی سفر همراه با عکس و نقشه
 • کاهش خطاهای انسان و هزینه های مجموعه
 • ارائه گزارش جامع از فعالیت های شرکت

به منظور استفاده آزمایشی این نرم افزار رزرواسیون می توانید به وب سایت www.tourwriter.comمراجعه کنید و از قسمت DEMO ویدئویی از این نرم افزار را مشاهده کنید و با کلیک بر روی it Free Try به صورت آزمایشی از این نرم افزار قدرتمند استفاده کنید.

TourWriter

3- نرم افزار رزرواسیون آنلاین Trawex

یکی از نرم افزار آژانس مسافرتی فعال در زمینه راه اندازی سیستم رزرواسیون آنلاین، Trawex به شمار می آید که توسط شرکت Trawex Technologies طراحی و عرضه شده است. این اپلیکیشن بلیط هواپیما در زمینه ارائه خدمات مسافرتی بیش از 70000 شرکت در دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله مهمترین خدماتی که توسط نرم افزار رزرواسیون آنلاین Trawex ارائه می شود، عبارتند از:

خدمات نرم افزار Trawex

 • ارائه خدمات رزرواسیون آنلاین برای مشتریان
 • سیستم رزرو هتل
 • سیستم مدیریت هتل
 • رزرو و خرید بلیط هواپیما
 • و..

به منظور دریافت نرم افزار آژانس گردشگری ارزشمند، می توانید به وب سایت www.trawex.com مراجعه کنید و در قسمت e-Brochure با عملکرد این اپلیکیشن بلیط هواپیما بیشتر آشنا شوید و با کلیک بر قسمت Request a Demo یک دمو از این نرم افزار را دریافت نمایید.


4/ نرم افزار خدمات مسافرتی Groupminder

نرم افزار آژانس هواپیمایی Groupminder برای کلیه مجریان تورهای گردشگری آماتور و حرفه ای گزینه مناسبی به شمار می آید. این نرم افزار توسط شرکت Group Travel Technologies به منظور مدیریت خدمات گردشگری طراحی شده است. این نرم افزار نوعی اپلیکیشن مبتنی بر وب محسوب می شود که امکان مدیریت آن توسط اپراتورهای مختلف وجود دارد. از جمله خدماتی که توسط نرم افزار خدمات مسافرتی Groupminder ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

معرفی خدمات نرم افزار Groupminder

 • امور مربوط به بازاریابی و مدیریت تورهای گردشگری
 • امکان پرداخت با کارت اعتباری به صورت آنلاین
 • رزرواسیون آسان برای مشتریان
 • ارائه گزارش فعالیت شرکت
 • امکان فهرست برداری فعالیت ها و خدمات
 • و…
  به منظور استفاده از نرم افزار خدمات مسافرتی Groupminder باید وارد سایت www.grouptraveltech.com شوید و از قسمت اپلیکیشن GroupMinderنرم افزار مربوطه را دریافت نمایید.

5- نرم افزار مدیریت خدمات مسافرتی A Destination Travel Solution

این اپلیکیشن بلیط هواپیما ارائه خدمات مسافرتی توسط شرکت Podium Software به منظورهای مختلفی از قبیل خوشامدگویی به مسافران، ارائه بلیط، رزرو اتاق هتل و … طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار قدرتمند راه حل چند کاناله تجارت الکترونیک را به مجریان تورهای گردشگری ورودی و شرکت های گردشگری مقصد ارائه می دهد.

اگر قصد استفاده از نرم افزار مدیریت خدمات مسافرتی A Destination Travel Solution را دارید، می توانید به قسمت A Destination Travel Solution وب سایت www.podiumsoftware.net بروید و تمام ویژگی های نرم افزار را مشاهده کنید و دموی رایگان نرم افزار را دریافت نمایید.


6- نرم افزار مدیریت دفاتر مسافرتی GlobeTrack

یکی دیگر از برترین نرم افزارهای آژانس مسافرتی که توسط شرکت GlobeTrack به منظور ارائه خدمات مدیریت دفاتر گردشگری طراحی شده است، نرم افزار GlobeTrack به شمار می آید که محتوایی چند زبانه را به مجریان تورهای گردشگری ارائه می دهد. از جمله خدماتی که این نرم افزار مدیت دفاتر مسافرتی ارائه می دهد، می توان موارد زیر را نام برد:

معرفی خدمات نرم افزار GlobeTrack

 • ارائه خدمات مدیریت پکیج های مسافرتی
 • تبلیغات مربوط به خدمات شرکت مسافرتی
 • قیمت گذاری خدمات شرکت
 • و…

به منظور دریافت این نرم افزار پیشرفته و قدرتمند، می توانید به وب سایت www.globetrack.com مراجعه نمایید و از قسمت Try it for Free نسخه آزمایشی عملکرد این نرم افزار را مشاهده کرده و از قسمت DEMO CENTRE یک نسخه از دموی نرم افزار GlobeTrack را دانلود کنید.

نرم افزار آژانس مسافرتی

سوالات متداول

 1. نرم افزار آژانس مسافرتی چیست؟

  نرم افزار آژانس مسافرتی به نوعی نرم افزار جامع و کامل محسوب می شود که وظایفی چون مدیریت، برنامه ریزی سفر، حسابداری، وب سرویس رزرو هتل و بلیط ، گزارش دهی فعالیت های مجموعه و … را برعهده خواهد داشت.

 2. خدمات نرم افزار TourWriter چیست ؟

  امکان رزرو خدمات شرکت برای مشتریان
  ارائه برنامه قیمت گذاری خدمات
  برنامه ریزی سفر همراه با عکس و نقشه
  کاهش خطاهای انسان و هزینه های مجموعه
  ارائه گزارش جامع از فعالیت های شرکت

 3. خدمات نرم افزار Trawex چیست ؟

  ارائه خدمات رزرواسیون آنلاین برای مشتریان
  سیستم رزرو هتل
  سیستم مدیریت هتل
  رزرو و خرید بلیط هواپیما

نرم افزار آژانس مسافرتی

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وایت لیبل
سایر خدمات
5/5 - (1 امتیاز)