درباره سیتی نت

گروه سیتی نت فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای جامع تحت وب با رویکرد کاملا حرفه ای و تخصصی برای شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی آغاز کرده و موفق شده است بواسـطه طراحی و تولید نرم افـزار رزرواسیون آنلاین بلیط، هتل و تور نام خود را در زمره شرکت های دانش بنیان مطرح نماید. گروه ســیتی نت با بکارگیری نیروهـای متخصـص و با تجربه، همواره سـعی کرده تولیـدات نرم افزاری خود را با متـدهای نوین و ابزارهای مناسب به روز نماید. گروه سیتـی نت عضو سازمان نظام صنفـی رایانه ای و دارای رتبه بندی شورای عـالی انفورماتیک کشور می باشد. مشـتریـان مـا معتقد هستند ارائه خدمـات با کیفیت و پشـتیبانی مستمـر و به موقع، دلیل استفاده آنها از خدمـات و محصـولات ســیتی نت می باشد.

عضویت‌های سیتی‌نت

سیتی نت از همان ابتدا خط مشی خود را بر این نهاد تا فعالیت خود را بطور کاملا قانونی پایه ریزی نماید لذا امروز با افتخار باید عنوان کنیم در کنار تمام موفقیت هایی که از تولید و فروش محصولات و رضایت مشتریانمان به دست آوردیم، موفق به کسب مجوزها و تاییدیه های گوناگون نیز شدیم:

شورای عالی انفورماتیک کشور دارای رتبه بندی شماره 4
سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران
شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

یکی از مهمترین محصولات و تولیدات سیتی نت، “سیستم رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری” می باشد که در صنعت گردشگری به آن Travel Booking Engine گفته می شود. سیتی نت با تحقیق و توسعه و مهندسی معکوس موفق شد این سیستم را تولید و بومی سازی کرده و با توجه به پیچیدگی هایی که در تولید و معماری خاصی که در این سیستم وجود دارد، توانست این محصول را در سال 1397 در زمره محصولات دانش بنیان معرفی نماید.

اهداف ما

هدف ما در سیتی نت کمک به آژانس های مسافرتی جهت تغییر و تحول برای رسیدن و تبدیل شدن آنها به یک کسب و کار آنلاین و ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد، ما به هر پروژه به صورت جداگانه نگاه می کنیم و با مشتریان خود روابط پایدار برقرار می کنیم و سعی داریم با این کار نیازهای تجاری آنها را کشف و متناسب با آن ترکیبی از محصولات و خدمات اختصاصی و راه حل های سفارشی را به آنها ارائه دهیم. ما در سیتی نت روی صنعت گردشگری تمرکز کردیم و نرم افزارهای گردشگری را در مرکز توجهات خود قرار داده ایم و در طول یک دهه به آن پرداخته ایم این موضوع به ما کمک می کند تا بتوانیم مشاوره تخصصی و حرفه ای به مشتریان ارائه دهیم و بتوانیم نرم افزارهای تولیدی را در چندین پروژه پیاده سازی کرده و به یک ثبات قابل قبول در تولیدات دست بیابیم. از این جهت سیتی نت تا به امروز تعداد زیادی مشتریان وفادار دارد و برخی از آنها سالهاست که با ما همکاری می کنند. مشتریان ما معتقدند ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پشتیبانی مستمر و به موقع، دلیل استفاده آنها از محصولات و خدمات سیتی نت است. ما همواره سعی کرده ایم تولیدات نرم افزاری خود را با متدهای نوین و ابزارهای مناسب به روز نماییم.

تیم ما

حامد همدانی
حامد همدانی CEO
حمید علی‌نژاد
حمید علی‌نژاد Sales Manager
سید محسن تکمیلی
سید محسن تکمیلی CTO
حمید باقری
حمید باقری Financial Manager
حسین کریمی
حسین کریمی UI/UX Designer
محمد حسن مرادی
محمد حسن مرادی Software Developer
نرگس خاتمی
نرگس خاتمی Software Developer
صائمه مهدوی
صائمه مهدوی Graphic Design Expert
فرزانه مدنی
فرزانه مدنی Front-End Developer
فاطمه سلیمی
فاطمه سلیمی Support
مهرناز هاشمی
مهرناز هاشمی Accountant
مریم صالحی
مریم صالحی Front-End Developer
آرش کروخ
آرش کروخ Front-End Developer
جای شما خالیست استخدام

دوازده سال همراهی

شروع فعالیت

با 6 سال تجربه فعالیت در حوزه IT و پس از حضور در همایشی با عنوان گردشگری الکترونیک تصمیم گرفتیم محصولاتی نرم افزاری برای صنعت گردشگری تولید کنیم که این تصمیم در سال 1387 و با پیاده سازی یک CMS اختصاصی برای آژانس های مسافرتی محقق و محصول ما با برند سیتی نت روانه بازار شد.

۱۳۸۷

وب سرویس

موج وب سایت های فروش آنلاین خدمات گردشگری در این سال به ایران رسید و برندها و استارت آپ های زیادی متولد شدند. سیتی نت در همین سال موفق شد به عنوان اولین برند IT ایرانی، وب سرویس هواپیمایی ماهان و پس از آن وب سرویس آمادئوس را پیاده سازی نماید.

۱۳۹۴

موتور رزرواسیون

با اضافه شدن تعداد شرکت های تامین کننده خدمات گردشگری (Supplier) شامل: پرواز داخلی و خارجی، هتل داخلی و خارجی، بیمه مسافرتی، قطار، اتومبیل، ترانسفر و ...، سیتی نت بوکینگ انجین کاملا ایرانی و بومی Citysoft را طراحی و تولید کرد که در حال حاضر بیش از 20 آژانس هواپیمایی بزرگ از آن استفاده می نمایند.

۱۳۹۵

جستجو

افزودن امکاناتی جدید از قبیل جستجو و خرید همزمان دو یا بیش از دو محصول و اضافه کردن چندین supplier دیگر از برنامه های این سال می باشد.

۱۳۹۷

اپلیکیشن موبایل

راه اندازی دپارتمان اپلیکیشن موبایل و افزودن بیش از بیست supplier در بخش هتل های داخلی و خارجی به بوکینگ انجین Citysoft، حضور در نمایشگاه ATM و واگذاری وب سرویس هتل ها و پروازهای داخل ایران به وب سایت ها و شرکت های خارجی از اقدامات و موفقیت های این سال بوده است.

۱۳۹۸