درباره سیتی نت

سیتی نت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ در زمینه طراحی وب سایت و تولید نرم افزارهای تحت وب با رویکرد کاملا حرفه ای و تخصصی برای فعالان صنعت گردشگری آغاز کرده است. منظور ما از فعالان صنعت گردشگری آژانس های مسافرتی، شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین ها و هتل ها می باشند. سیتی نت در حال حاضر در یک دفتر اداری ۲۰۰ متری در مرکز شهر تهران با حضور و همکاری بیش از ۲۰ نفر از افراد متخصص و با تجربه که در سه دپارتمان مشغول به کار هستند، فعالیت می نماید.

  • دپارتمان طراحی وب سایت
  • دپارتمان رزرواسیون آنلاین
  • دپارتمان دیجیتال مارکتینگ
خدمات سیتی نت

عضویت های سیتی نت (سیتی نت دانش بنیان)

سیتی نت از همان ابتدا خط مشی خود را بر این نهاد تا فعالیت خود را بطور کاملا قانونی پایه ریزی نماید لذا امروز با افتخار باید عنوان کنیم در کنار تمام موفقیت هایی که از تولید و فروش محصولات و رضایت مشتریانمان به دست آوردیم، موفق به کسب مجوزها و تاییدیه های گوناگون نیز شدیم:

  • عضو شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
  • عضو شورای عالی انفورماتیک کشور دارای رتبه بندی شماره ۴
  • عضو اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

یکی از مهمترین محصولات و تولیدات سیتی نت، “سیستم رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری” می باشد که در صنعت گردشگری به آن Booking Engine Travel گفته می شود. سیتی نت با تحقیق و توسعه و مهندسی معکوس موفق شد این سیستم را تولید و بومی سازی کرده و با توجه به پیچیدگی هایی که در تولید و معماری خاصی که در این سیستم وجود دارد، توانست این محصول را در سال ۱۳۹۷ در زمره محصولات دانش بنیان معرفی نماید.

طراحی سایت گردشگری

هدف سیتی نت

هدف ما در سیتی نت کمک به آژانس های مسافرتی جهت تغییر و تحول برای رسیدن و تبدیل شدن آنها به یک کسب و کار آنلاین و ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد، ما به هر پروژه به صورت جداگانه نگاه می کنیم و با مشتریان خود روابط پایدار برقرار می کنیم و سعی داریم با این کار نیازهای تجاری آنها را کشف و متناسب با آن ترکیبی از محصولات و خدمات اختصاصی و راه حل های سفارشی را به آنها ارائه دهیم. ما در سیتی نت روی صنعت گردشگری تمرکز کردیم و نرم افزارهای گردشگری را در مرکز توجهات خود قرار داده ایم و در طول یک دهه به آن پرداخته ایم این موضوع به ما کمک می کند تا بتوانیم مشاوره تخصصی و حرفه ای به مشتریان ارائه دهیم و بتوانیم نرم افزارهای تولیدی را در چندین پروژه پیاده سازی کرده و به یک ثبات قابل قبول در تولیدات دست بیابیم. از این جهت سیتی نت تا به امروز تعداد زیادی مشتریان وفادار دارد و برخی از آنها سالهاست که با ما همکاری می کنند. مشتریان ما معتقدند ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پشتیبانی مستمر و به موقع، دلیل استفاده آنها از محصولات و خدمات سیتی نت است. ما همواره سعی کرده ایم تولیدات نرم افزاری خود را با متدهای نوین و ابزارهای مناسب به روز نماییم.

تاریخچه سیتی نت

1386

شروع فعالیت

با 6 سال تجربه فعالیت در حوزه IT و پس از حضور در همایشی با عنوان گردشگری الکترونیک تصمیم گرفتیم محصولاتی نرم افزاری برای صنعت گردشگری تولید کنیم که این تصمیم در سال 1387 و با پیاده سازی یک CMS اختصاصی برای آژانس های مسافرتی محقق و محصول ما با برند سیتی نت روانه بازار شد.

1394

وب سرویس

موج وب سایت های فروش آنلاین خدمات گردشگری در این سال به ایران رسید و برندها و استارت آپ های زیادی متولد شدند. سیتی نت در همین سال موفق شد به عنوان اولین برند IT ایرانی، وب سرویس هواپیمایی ماهان و پس از آن وب سرویس آمادئوس را پیاده سازی نماید.

1395

موتور رزرواسیون

با اضافه شدن تعداد شرکت های تامین کننده خدمات گردشگری (Supplier) شامل: پرواز داخلی و خارجی، هتل داخلی و خارجی، بیمه مسافرتی، قطار، اتومبیل، ترانسفر و ...، سیتی نت بوکینگ انجین کاملا ایرانی و بومی Citysoft را طراحی و تولید کرد که در حال حاضر بیش از 20 آژانس هواپیمایی بزرگ از آن استفاده می نمایند.

1396

اپلیکیشن موبایل

راه اندازی دپارتمان اپلیکیشن موبایل و افزودن بیش از بیست supplier در بخش هتل های داخلی و خارجی به بوکینگ انجین Citysoft، حضور در نمایشگاه ATM و واگذاری وب سرویس هتل ها و پروازهای داخل ایران به وب سایت ها و شرکت های خارجی از اقدامات و موفقیت های این سال بوده است.

1397

جستجو

افزودن امکاناتی جدید از قبیل جستجو و خرید همزمان دو یا بیش از دو محصول و اضافه کردن چندین supplier دیگر از برنامه های این سال می باشد.