وب سرویس راویس

طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس از پرکاربرد ترین نوع طراحی های سایت است. برای طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس می توان از تکنیک ها و روش های خاص پیاده سازی سایت استفاده کرد. مهم ترین ویژگی طراحی سایت وجود کاربری بسیار سریع و ساده جهت خرید و رزرو بلیط اتوبوس است. قیمت طراحی  وب سایت اتوبوس  و زمان بندی طراحی وب سایت به معیار های زیادی بستگی دارد. در این مقاله به بررسی مهم ترین ویژگی های طراحی سایت رزرو بلیط می پردازیم.


ویژگی های طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

برای طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس می توان از ابزارهای زیادی نظیر سیستم های مدیریت محتوا و یا زبان برنامه نویسی پویا همچون php,asp,java و امثال آنها استفاده نمود. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه جهت پیاده سازی سیستم رزرواسیون بلیط را انتخاب کنید می توانید اهداف خود را مشخص نموده و سپس اقدام به طراحی سایت نمایید. ما در این یادداشت نکاتی را ذکر می کنیم که در انتخاب شما را یاری دهند:

 1/ امنیت

بحث امنیت وب سایت فوق العاده مهم است. برای رزرو و خرید بلیط اتوبوس بهتر است سایتی که طراحی می کنید مبنی بر زبان های برنامه نویسی پویا باشد تا دست برنامه نویس در خصوص هر گونه تکنیک های ضد هک باز باشد. اگر بخواهید وب سایتی برای رزرو بلیط طراحی کنید در وهله اول سعی کنید اطلاعات کاربرانتان را به خوبی حفظ کنید تا بتوانید مورد اعتماد آنها باشید.

2/ سئو

بهینه سازی سایت باعث بالا رفتن کیفیت فنی و ظاهری سایت شما می شود. سئو در وهله اول به ویژگی های فنی و در وهله دوم به ویژگی های ظاهری سایت اهمیت می دهد. نحوه تولید محتوا، نحوه طراحی سایت را به طور کامل پوشش می دهد و در کل باعث دیده شدن شما به واسطه برند سازی می شود.

3/ سادگی

در طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس بهتر است سادگی حفظ شود. سادگی سایت باعث می شود کاربر به سادگی بتواند با وبسایت شما کار کند و در کوتاهترین مدت زمان ممکن اقدام به جستجو و خرید بلیط اتوبوس نماید.

4/ تشکیل پروفایل

یکی از مهم ترین دغدغه کاربران تشکیل پروفایل در وبسایت ها است. کاربران باید بتوانند با ساده ترین روش ها و به سرعت در سایت ثبت نام کنند و اطلاعات خود را ذخیره کنند و به سرعت بتوانند بلیط های مورد نظر خود را خریداری و رزرو نمایند.  از جمله اینکه بتوانند بلیطی را که به صورت قطعی خریداری کرده اند در پروفایل خود ببینند و یا از بلیط های با تخفیف طبق علاقه های خود آگاه شوند.

5/ سرعت لود بالا

یکی از ویژگی های طراحی سایت رزرو بلیط، داشتن سرعت لود بالا است. زمانی که کاربر به سایت مراجعه می کند بهتر است زیر سه ثانیه سایت لود شود. در صورتی که سایت مدت زمان طولانی صرف لود شدن کند، کاربر سایت را رها می کند.

6/ ظاهری زیبا

در عین اینکه سادگی سایت حفظ می شود نیاز است تا زیبایی ظاهری سایت هم حفظ شود و از جدیدترین تکنیک های UI/UX در طراحی استفاده شود. عمده ترین این تکنیک ها باعث جذب مخاطب می شود.

7/ ارسال به ایمیل

رسید خرید بلیط بایستی به شماره تماس و یا آدرس ایمیل کاربر ارسال شود. گاهی کاربران خود امکان دسترسی به حساب کاربری سایت را ندارند و یا بلیط را برای دوستانشان خریداری می کنند.اگر وبسایت قابلیت ارسال به ایمیل را داشته باشد کاربران رضایت خاطر بیشتری خواهند داشت.


مزایای طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس دارای مزایای زیادی است. حمل و نقل و سفر از جمله موارد پر اهمیت جهت توسعه کشور محسوب می شود. افراد زیادی برای رفت و آمد در استانهای کشور از سیستم حمل و نقل اتوبوس استفاده می کنند. حال برای اینکه روند خرید و رزرو بلیط اتوبوس برای افراد آسان تر شود، شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل از طراحی سایت استفاده می کنند. از جمله مزایای طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس می توان به دسترسی بیست و چهار ساعته، مقایسه و جستجوی بلیط، استرداد آسان تر بلیط، خرید آسان تر بلیط و سرعت در پردازش اشاره کرد.

طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

چنانچه برای طراحی سایت رزرو اتوبوس نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید. کارشناس در خصوص طراحی این سایت می تواند ویژگی ها را بیان کند و نحوه پیاده سازی و ملزومات آن را مشخص نماید. چنانچه در این خصوص سوال دارید می توانید سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. یکی از خدمات ما در حوزه طراحی سایت اولویت بندی اهداف و سئو خوب برای وبسایت است.

به این صورت که با کانفیگ های سئو سبب نمایش وبسایت شما در صفحه اول گوگل می شویم و با اولویت بندی اهداف سایت را مناسب سلیقه کاربر طراحی می کنیم. ابتدا برای طراحی سایت رزرو بلیط اگر وبسایتی مد نظر دارید که می توانید آن را معرفی کنید تا شبیه آن طراحی شود. چنانچه طرح یا الگویی در نظر ندارید می توانید از نظرات کارشناسان ما بهره مند بشوید.

طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

سئو سایت رزرو بلیط

برای پیاده سازی سئو سایت رزرو بلیط روش های زیادی وجود دارد. یکی از متداول ترین روش ها بررسی سیستم وبسایت است. اگر سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده شده باشد با استفاده از روش هایی چون نصب افزونه، کانفیگ های سئو و تولید محتوا بر اساس الگوریتم های گوگل و غیره می توان به نتیجه ای معقول دست یافت.اما اگر از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نمی کنید از تکنیک های خاص در خصوص پیاده سازی سئو استفاده می شود.

در کل سئو سایت رزرو بلیط امری مهم است. چرا که در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل اگر وبسایت شما زودتر به نمایش درآید کاربر از خدمات شما استفاده می کند. سئو همواره در رشد وبسایت تاثیر گذار است. اما اگر از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نمی کنید از تکنیک های خاص در خصوص پیاده سازی سئو استفاده می شود. در کل سئو سایت رزرو بلیط امری مهم است. چرا که در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل اگر وبسایت شما زودتر به نمایش درآید کاربر از خدمات شما استفاده می کند. سئو همواره در رشد وبسایت تاثیر گذار است.


امکانات طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس

از جمله امکانات طراحی این سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرداخت آنلاین
 • جستجوی بلیط
 • انتخاب صندلی
 • خدمات پشتیبانی
 • گردش مالی
 • گزارش خرید ها
 • قیمت استرداد بلیط
 • بلیط های تخفیف دار
 • محاسبه میزان سود فروش

قیمت این طراحی را که می توان از ابزارهای زیادی نظیر سیستم های مدیریت محتوا و یا زبان برنامه نویسی پویا همچون php,asp,java و امثالهم استفاده نمود.

طراحی سایت رزو بلیط اتوبوس

تعیین قیمت طراحی سایت معمولا با توجه به معیارهای مختلفی از جمله سئو، نوع بستر طراحی سایت، ویژگی های مربوط به امکانات سایت، بررسی امنیت سایت، پشتیبانی و به روز رسانی، هاست و دامین و غیره انجام می شود. در حالت عادی شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل می توانند قبل از طراحی سایت با کارشناسان ما تماس گرفته و معیار های مورد نظر خود را بیان نمایند و استعلام قیمت بگیرند.

در خصوص مدت زمان طراحی وب سایت رزرو بلیط اتوبوس می توان گفت اگر بخواهید وبسایت خود را تحت بستر وردپرس طراحی کنید مدت زمان کوتاه و اگر بخواهید با کدنویسی وب سایت خود را طراحی کنید مدت زمان بیشتر و به مراتب هزینه بیشتری مورد نیاز است.در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ما دو معیار هدف و سئو را اهمیت می دهیم. کیفیت کار و نحوه ارائه خدمات پشتیبانی از دیگر مواردی هستند که در طراحی سایت رزرو اتوبوس مهم تلقی می شوند.


سوالات متداول

 1. مزایای طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس چیست ؟

  از مزایای طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس می توان به دسترسی بیست و چهار ساعته، مقایسه و جستجوی بلیط، استرداد آسان تر بلیط، خرید آسان تر بلیط و سرعت در پردازش اشاره کرد.

 2. امکانات طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس چیست ؟

  پرداخت آنلاین، جستجوی بلیط، انتخاب صندلی، خدمات پشتیبانی، گردش مالی، گزارش خرید ها، قیمت استرداد بلیط، بلیط های تخفیف دار، محاسبه میزان سود فروش

 3. قیمت طراحی سایت رزرو بلیط اتوبوس چقدر است ؟

  قیمت طراحی سایت معمولا با توجه به معیارهای مختلفی از جمله سئو، نوع بستر طراحی سایت، ویژگی های مربوط به امکانات سایت، بررسی امنیت سایت، پشتیبانی و به روز رسانی، هاست و دامین و غیره انجام می شود.