مجتمع بین المللی آیتو وابسته به شركت سیاحتی و حمل و نقل پارسیان در زمینه صنعت سفروگردشگری در ابعاد ملی و بین المللی بعنوان بزرگترین شرکت ایرانی فعال درامرصنعت توریسم باتوجه به پتانسیل های موجود سهم بسزائی را توانسته در این صنعت در کشور داشته باشد.

همه ساله تعداد زیادی توریست از کشورهای مختلف از طریق این شرکت به ایران آمده که آمار بیانگر توانایی های فوق العاده در زمینه جذب جهانگردان وجود اعتبار درخور شایسته در کشورهای مذکور می باشد.

شرکت آیتو با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کشورهایی همچون فرانسه –  اسپانیا و ایتالیا توانسته است در حوزه کشورهای اروپایی فعالیت گسترده ای را  راهبری نماید.

این شرکت دارای بخشهای تخصصی بازاریابی در حوزه های کشورهای:

  • آلمان
  • اطریش
  • فرانسه
  • اسپانیا
  • ایتالیا
  • ژاپن
  • چین و تایوان
  • هنگ کنگ
  • کره

و کشورهای متفرقه می باشد. شرکت آیتو حداکثر توان و پتانسیل خود را جهت جذب جهانگردان بکار گرفته است.

این شرکت برای بازاریابی و تبلیغات و جذب توریست ورودی به کشور در اکثر کشورهای اروپایی و در بسیاری از کشورهای مطرح جهان دفاتر فعال دراختیار دارد و براین اساس حضور بی واسطه خود را در بازارهای جهانی تثبیت نموده است. در این راستا این شرکت بعنوان اولین وارد کننده تور بوده و بزرگترین تور اپراتور ایران بشمار می آید.

شرکت آیتو

باتوجه به در اختیار داشتن دفاتر فعال در کشورهای مختلف جهان و حضور بی واسطه در بازارهای جهانی و شناخت کافی از بازارهای هدف و با عنایت به همکاری کارشناسان خبره و باتجربه در این زمینه این شرکت تورهای خروجی خود را با هدف بکارگیری از این امکانات و ایفای نقش در راستای توسعه صادرات کالا و خدمات فنی مهندسی و انتقال دانش و تکنولوژی را راه اندازی نموده و در زمینه برگزاری نمایشگاههای مختلف و اجرای تورهای تخصصی – اعزام هیئت های تجاری و اعزام گروههایی برای بازدید از نمایشگاههای مختلف – برگزاری کنفرانس های علمی و آموزشی و تورهای آموزشی و ورزشی در اقصی نقاط مختلف جهان فعالیت می نماید. لازم به یادآوری است اجرای بیش از 100 پروژه و تور تخصصی در زمینه های یاد شده فوق را در کارنامه فعالیت خود دارد.

امکانات شرکت آیتو

باتوجه به اینکه بیش از 24 هتل و 5 ستاره در شهرهای مختلف کشور درمجموعه سازمان سیاحتی بنیاد می باشد امکانات بسیار مناسبی را برای اسکان، پذیرایی و برگزاری سمینارها و همایش های مختلف برای این شرکت فراهم نموده است علاوه بر امکانات فوق ناوگان حمل و نقل مناسب و مترجم و راهنماهای باتجربه به زبان های مختلف و کارشناسان باتجربه در این زمینه، پشتیبانی و اجرای سمینارها، همایش ها و نمایشگاههای در سطوح مختلف ملی و بین المللی درحد استاندارد و انتظار سازمان ها و موسسات را امکان پذیر نموده است.

در این راستا نمایشگاهها، همایش ها و رویدادهای ورزشی مختلف در ابعاد بین المللی توسط این شرکت در تهران و سایر شهرها و همچنین نمایشگاههای خارجی برگزار شده است.

آژانس آیتو بعنوان یک واحد مستقل با در اختیار داشتن پرسنل ورزیده کلیه خدمات مسافرتی را ارائه نموده و باتوجه به عضویت در یاتا و ارتباط مستقیم با کلیه خطوط هواپیمایی نقش Ticketing شرکت را ایفا می کنند و امکان تهیه بلیط هواپیما برای کلیه مسیرهای داخلی و خارجی را فراهم نموده است.

آژانس مسافرتی آیتو

مجتمع بین المللی آیتو وابسته به شركت سیاحتی و حمل و نقل پارسیان در زمینه صنعت سفروگردشگری در ابعاد ملی و بین المللی بعنوان بزرگترین شرکت ایرانی فعال درامرصنعت توریسم باتوجه به پتانسیل های موجود سهم بسزائی را توانسته در این صنعت در کشور داشته باشد. همه ساله تعداد زیادی توریست از کشورهای مختلف از […]

مشاهده وبسایت پروژه