وب سرویس راویس

وب سرویس سپهر

وب سرویس سپهر یکی از وب سرویس های خوشنام خرید بلیط است. در دنیای امروز همه کم و بیش با ضیق وقت مواجه اند و تلاش می کنند راه های سریع برای انجام امورات خود بیابند. حتی زمانی که قصد دارید به یک سفر تفریحی بروید، زمان برایتان اهمیت زیادی دارد بنابراین بسیار رایج است که به جای مراجعه به آژانس های مسافرتی ، به سایت های ارائه دهنده خدمات مسافرتی مراجعه کنید. سایت ها انواع خدمات از جمله فروش بلیط، رزرو هتل و … را ارائه می دهد. همه آژانس های مسافرتی تلاش می نمایند برای جلب رضایت مشتریان، گستره وسیعی از خدمات را در سریع ترین زمان ممکن ارائه نمایند.

در این میان وب سرویس ها می توانند تحول بزرگی را ایجاد کنند. چه به عنوان ارائه دهنده خدمات مسافرتی و چه به عنوان مسافر، می توانید از امکانات وب سرویس بلیط هواپیما به عنوان یکی از دستاورد های دنیای فناوری اطلاعات استفاده نمایید. وب سرویس سپهر، یکی از کاراترین و معروف ترین وب سرویس هاست که می تواند به کاربران خود خدمات متمایزی را در زمینه خرید بلیط ارائه نماید.

آشنایی با وب سرویس سپهر

معرفی وب سرویس سپهر

وب سرویس سپهر، یک وب سرویس خرید بلیط است که توانسته است خدمات متمایزی را به کاربران خود ارائه نماید. وب سرویس ها، برنامه هایی هستند که به صورت آنلاین و تحت وب به مبادله و انتقال اطلاعات می پردازند. وب سرویس ها بر اساس نیاز کاربران خود، اطلاعات را جستجو و پردازش نموده و پاسخ مناسبی را به کاربر ارائه می نمایند. وب سرویس ها پروتکل های امنی دارند و می توان با آسودگی خیال از آن ها برای انتقال داده و انجام تراکنش های مالی استفاده نمود.

سپهر، وب سرویسی است که برای مبادله اطلاعات در زمینه خرید و فروش بلیط هواپیما طراحی شده است. وب سرویس سپهر که یکی از مشهورترین وب سرویس های خرید آنلاین بلیط است با تمامی سایت های فروشنده بلیط، سایت ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی به مبادله آنلاین می پردازد و امکان خرید را از تمامی این سایت ها برای کاربر خود فراهم می آورد. در واقع سپهر تمامی فروشندگان بلیط هواپیما را بکار گرفته است تا نیاز مسافران و کسب و کار هایی که به آن مراجعه می نمایند رفع نماید.

معرفی وب سرویس سپهر

خدمات وب سرویس سپهر

شما با وب سرویس سپهر می توانید به تمامی بانک های اطلاعات فروش بلیط های داخلی و خارجی تمامی فروشندگان دسترسی داشته باشید. دسترسی سریع و آسان به تور های داخلی و خارجی از جمله امکاناتی است که وب سرویس سپهر برای کاربران خود فراهم می آورد. صدور بلیط از طریق وب سرویس سپهر به سرعت و با سهولت انجام می شود. این خدمت زمینه ساز جلب رضایت مشتری و البته ایجاد امکان پاسخگویی سریع می باشد.
وب سرویس سپهر قادر است تا تمامی پرواز های سیستمی و چارتر را به نمایش گذارد و امکان خرید آنلاین این بلیط ها را برای کاربران خود فراهم آورد.

شما حتی می توانید با وب سرویس سپهر، نوع بلیط مد نظر خود را انتخاب نمایید و از این وب سرویس بخواهید یکی از انواع بلیط سیستمی یا چارتری را به شما نمایش دهد.وب سرویس می تواند بستر امنی برای انواع تراکنش های مالی باشد. شما می توانید خرید، رزرو، کنسلی و … را در بستر این وب سرویس انجام دهید و به راحتی گزارش گیری مالی انجام دهید. وب سرویس قادر است تا پس از کنسلی، نسبت به استرداد مبلغ به حساب کاربر اقدام نماید.


پنل های اختصاصی کاربران وب سرویس سپهر

یکی از بهترین امکانات و مزایای وب سرویس سپهر، امکان ایجاد پنل های اختصاصی برای کاربران است. شما چه به عنوان مدیر کسب و کار که از وب سرویس سپهر خدمات می گیرد و چه به عنوان مسافر می توانید پنل اختصاصی خود را داشته باشید و خرید های خود را مدیریت نمایید. این پنل اختصاصی برای مسافران، امکان شخصی سازی خدمات و ایجاد رفاه بیشتر برای کاربران را به وجود می آورد. شما می توانید بر اساس سلیقه ونیاز کاربران ، پیشنهاداتی ویژه ای برای آنان تعریف نمایید.

پنل های اختصاصی کاربران وب سرویس سپهر

وب سرویس در بستر نرم افزار رزرواسیون آنلاین

وب سرویس سپهر در بستر نرم افزار رزرواسیون آنلاین BasisFly نوشته شده است. این نرم افزار، یک نرم افزار فوق العاده برای انواع سیستم رزرواسیون می باشد که مزایای متعددی دارد. وب سرویس سپهر به دلیل پیاده سازی در بستر این نرم افزار، نیاز به نصب ندارد و شما می توانید از یک سیستم ابری استفاده نمایید. به این معنی که شما می توانید فقط با دسترسی به اینترنت و یک مرورگر از وب سرویس استفاده نموده و با اجازه سرویس دهنده ها در سیستم ابری، اطلاعات خود را ذخیره نمایید.


در این حالت شما می توانید با اطمینان خاطر بدون نیاز به سیستم های سنتی همچون DVD و … اطلاعات خود را ذخیره نمایید و هر موقع نیاز به بانک اطلاعاتی خود داشتید، بسیار سریع از آن استفاده نمایید.یکی دیگر از اصلی ترین مزیت های استفاده از این بستر برای پیاده سازی و اجرای وب سرویس، سرعت فوق العاده بالای جستجوست. به نحوی که اگر از این وب سرویس استفاده نموده باشید، تفاوت کاملا برایتان محسوس خواهد بود و نتایج جستجو از لحظه ای که تایپ را آغاز می کنید برایتان نمایش داده می شود.

نرم افزار رزرواسیون آنلاین

امکانات سرویس سپهر

وب سرویس سپهر امکان ارائه خدمات با آژانس های همکار و همچنین مسافران را به صورت همزمان فراهم نموده است. شما می توانید اکانت های ویژه همکاران ایجاد نمایید، اعتبار و شرایط مالی ویژه ای برای اکانت ها تعریف نمایید، قرارداد های همکاری که داشته اید را بررسی نمایید. میزان همکاری را پایش کنید. با این وب سرویس، امکان خرید آنلاین و اعتباری نیز وجود دارد و شما می توانید سطح اعتبار متفاوتی برای کاربران مختلف ایجاد نمایید و تسویه قرارداد ها را مورد بررسی قرار دهید.

امکان ارسال پیغام نیز برای کاربران مختلف وجود دارد. این بستر هر آن چه که شما برای ارائه خدمات و همکاری با یک آژانس مسافرتی لازم دارید، برایتان فراهم می نماید.مسافران نیز می توانند در این بستر، پنل شخصی خود را داشته باشند و پنل خود را مدیریت نمایند. امکان گزارش گیری بر اساس پارامتر های مختلف از جمله مسیر های پروازی خریداری شده، قیمت ها، تاریخ ها و … در این پنل برای مسافران وجود دارد. اگر به دنبال طراحی سایت آژانس مسافرتی هستید سیتی نت آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

امکانات سرویس سپهر

سوالات متداول

بهترین مزیت وب سرویس سپهر چیست ؟

از بهترین امکانات و مزایای وب سرویس سپهر، امکان ایجاد پنل های اختصاصی برای کاربران است. شما چه به عنوان مدیر کسب و کار که از وب سرویس سپهر خدمات می گیرد و چه به عنوان مسافر می توانید پنل اختصاصی خود را داشته باشید و خرید های خود را مدیریت نمایید.

سرویس سپهر چه امکاناتی دارد ؟

با وب سرویس سپهر شما می توانید اکانت های ویژه همکاران ایجاد نمایید، اعتبار و شرایط مالی ویژه ای برای اکانت ها تعریف نمایید، قرارداد های همکاری که داشته اید را بررسی نمایید. میزان همکاری را پایش کنید. با این وب سرویس، امکان خرید آنلاین و اعتباری نیز وجود دارد

وب سرویس سپهر

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس اقامت 24
وب سرویس مقیم
وب سرویس چنلید
وب سرویس آمادئوس
سایر خدمات
به این مطلب امتیاز دهید