اخبار

افتتاح مرکز نوآوری کیش و شعبه گروه دانش بنیان سیتی‌نت در جزیره کیش

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

روز پنجشنبه 20 شهریورماه 1399 آیین بهره برداری از مرکز نوآوری کیش توسط رئیس جمهور انجام شد. حسن روحانی ایجاد نخستین مرکز نوآوری مناطق آزاد کشور در جزیره کیش را اقدام بسیار ارزنده‌ای برای رشد نوآوری و کارآفرینی در منطقه دانست.

افتتاح مرکز نوآوری کیش

در مراسم افتتاح مرکز نوآوری کیش دکتر روحانی با بیان این که از آغاز دولت و نخستین جلساتی که با مسئولین منطقه آزاد کشور برگزار شد بر فعالیت مناطق آزاد به عنوان مناطق صادر کننده تاکید شد و گفت: جذب گردشگر داخلی و خارجی و همچنین خدماتی که این مناطق می تواند در شرایط تحریم های اقتصادی نقش مهمی در زمینه حل مشکلات از جمله بانک داری، بیمه وانبار داری ایفا کنند که در حال حاضر در این مناطق پروژه های مهمی در دست ساخت و افتتاح است.

افتتاح مرکز نوآوری کیش

غلامحسين مظفری مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در گزارش به رئيس جمهور گفت: به نمايندگي از كيشوندان، فعالان اقتصادی،سرمايه گذاران عزيز و همكاران و حاضران در جلسه، حضور رياست محترم جمهور عرض كنم، با وجود شرايط سخت موجود، در جزيره كيش فعاليت های گسترده ای در حال انجام است و حجم سرمايه گذاری های تحقق يافته در سال 98 نسبت به سال 97 رقم 188 درصد افزايش داشته است.

افتتاح مرکز نوآوری کیش

وی در ادامه افزود: افتتاح مركز نوآوری كيش با فضايی بيش از 8500 متر مربع با كمك های موثر معاونت محترم علمی رياست جمهوری برای استقرار بيش از 100 شركت دانش بنيان موقعيت فراهم می‌كند.

افتتاح مرکز نوآوری کیش

لازم به توضیح است شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری کیش در سالن همایش های این مرکز به صورت ویدئو کنفرانس افتتاحیه را تماشا کردند.

منبع: موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *