خدمات وب سرویس چنلید

وب سرویس چنلید

رزرو هتل از امور بسیار مهم برای سفر به شمار می‌آید و به همین منظور آشنایی با موارد مختلف جهت رزرو هتل و سایر اماکن اقامتی امری ضروری خواهد بود. امروزه شرکت‌های بسیاری در خصوص ارائه چنین خدماتی فعالیت می‌کنند که هرکدام در مقایسه با یکدیگر از ویژگی‌های متفاوتی برخوردار هستند. اما آنچه که بین تمام این شرکت‌ها یکسان بوده، انجام خدمات رزرواسیون به صورت سنتی و با استفاده از نیروی انسانی است. وب سرویس چنلید از سامانه‌های جامع و کاربردی بوده که امروزه به خدمت صنعت گردشگری و هتلداری آمده است.

با بهره‌گیری از خدمات وب سرویس چنلید دیگر نیازی به استفاده از روش‌های قدیمی و سنتی گذشته نخواهد بود. ضمن اینکه شاهد افزایش سرعت در خدمات و کاهش خطا در امور مربوط به رزرواسیون خواهیم بود. قدرت بسیار بالای این سیستم تاکنون در جلب رضایت مشتریان بسیاری موفق بوده و همچنان در حال گسترش و پیشرفت است. در این مقاله قصد داریم توضیحات جامع‌تری درباره این وب سرویس و مزایای آن به شما عزیزان ارائه دهیم.

خدمات وب سرویس چنلید

آسان شدن فرایند رزرو هتل با وب سرویس چنلید

کارمندان شاغل در آژانس‌های هواپیمایی و گردشگری بدون شک پایه و بنیان شرکت را تشکیل می‌دهند و در صورت غیبت آن‌ها عملکرد شرکت تحت تاثیر قرار گرفته و با مشکلات جدی روبه‌رو می‌گردد. همچنین اغلب مدیران این آژانس‌ها با مشکلاتی نظیر استخدام کارمندان حرفه‌ای و مناسب مواجه بوده‌اند؛ زیرا عملکرد نادرست کارمندان و بروز خطا از سوی آن‌ها مشکلات بسیاری برای آژانس‌های مسافرتی به دنبال دارد. اینجا است که با بهره‌گیری از وب سرویس چنلید می‌توان از نیروی انسانی کمتری برای این امر استفاده کرد. چرا که کلیه خدمات مربوط به رزرو هتل و بلیط‌های هواپیما توسط این وب سرویس به صورت سیستمی و آنلاین انجام می‌گیرد.

البته هنوز هم آژانس‌های بسیاری وجود دارند که خدمات رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما را به وسیله نیروی انسانی و با استفاده از روش‌های قدیمی پیش می‌برند. وب سرویس آنلاین چنلید با توجه به امکانات دوسویه‌ای که دارد به کمک صنعت گردشگری آمده و بسیاری از امور را برای کارمندان این شرکت‌ها آسان ساخته است.

همگام با تکنولوژی با استفاده از وب سرویس جامع چنلید

هتلداری از صنعت‌های بسیار مهم و وابسته به گردشگری محسوب می‌شود. بدون شک هر مسافری در اولین مرحله از سفر خود نیاز به یافتن یک محل اقامتی مناسب خواهد داشت. در عصر حاضر که فناوری رشد فوق‌العاده‌ای داشته و بسیاری از کسب و کارها به‌سوی آنلاین شدن حرکت می‌کنند، صنعت گردشگری و هتلداری آنچنان که باید از سیستم آنلاین و قدرتمندی برخوردار نیست. اما برخی از آژانس‌های مسافرتی و گردشگری نیز توانستند با همراهی وب سرویس چنلید تحولی بسیار عظیم در ارائه خدمات رزرواسیون داشته باشند. بهره‌گیری از این سامانه ضمن اینکه امور شرکت را آسان می‌کند، باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان نیز خواهد شد.

وب سرویس چنلید با تحت پوشش قرار دادن بسیاری از هتل‌ها به همراه اطلاعات کاملی از آن‌ها، مشتریان را در انتخاب و رزرو هتل مورد علاقه‌شان کمک می‌کند. در عصر تکنولوژی حال حاضر که مردم از قدرت تشخیصی بالایی برخوردار هستند طبیعتاً خدمات خود را از آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌کنند که همگام با فناوری روز هستند. از این‌رو با خرید امتیاز وب سرویس فوق‌العاده چنلید و قرار دادن سامانه آن در سایت خود می‌توانید در جلب رضایت مشتریان خود موفق عمل کنید.

همگام با تکنولوژی با استفاده از وب سرویس جامع چنلید

برطرف کردن مشکلات مربوط به رزرواسیون هتل

با کمک پلتفرم آنلاین چنلید می‌توانید بسیاری از خدمات رزرواسیون در وب سرویس هتل را انجام داده و مشکلات آن را برطرف سازید. این سیستم قدرتمند با تحت پوشش قرار دادن هتل‌های مختلف و متعدد می‌تواند در مدت زمان اندکی فعالیت چندین کارمند را انجام دهد. برای درک بهتر خدمات این وب سرویس فرض نمایید که یک آژانس با سیستم سنتی در آغاز فعالیت می‌تواند با حضور چند کارمند مدیریت شرکت را انجام دهد.

اما با گذر زمان و پیشرفت شرکت مشتریان آن افزایش پیدا کرده و نیاز به افزایش تعداد کارمندان خواهد بود. در این میان خطای انسانی و کاهش سرعت مهم‌ترین موانع رشد هرچه بیشتر آژانس به شمار می‌آیند. اما با خدمات وب سرویس چنلید نه تنها نیاز به اشغال فضایی در شرکت نبوده بلکه این سیستم کلیه اطلاعات مربوط به هتل‌ها را با دقت و سرعت بالایی در اختیار مشتریان خواهد گذاشت.

چنلید در خدمت رزرواسیون هتل‌ها و آژانس‌ها

همان‌طور که می‌دانید از فاکتورهای بسیار مهم در بخش رزرواسیون هتل وارد کردن اطلاعات با دقت هرچه بیشتر است. با توجه به اینکه در سیستم سنتی اطلاعات فوق توسط نیروی انسانی و کارمندان رزرواسیون هتل صورت گرفته میزان خطا و اشتباهات بسیار افزایش پیدا می‌کند. این خطاها باعث بروز مشکلات متعددی برای مدیریت هتل و همچنین مسافران می‌شود.

این امر باعث نارضایتی‌های فراوانی از سوی مشتریان گردیده و اعتبار آژانس و یا هتل را به خطر می‌اندازد. وب سرویس چنلید به شکل دوسویه طراحی شده است به‌طوری‌که هم با آژانس‌های گردشگری و هم با هتل‌ها در ارتباط بوده و اطلاعات دقیقی از هتل‌ها را در اختیار شرکت‌های مسافربری و گردشگری قرار می‌دهد. این سیستم از به‌روزرسانی لحظه‌ای برخوردار بوده و قادر است بسیاری از مشکلات را سریعاً برطرف کند.

چنلید در خدمت رزرواسیون هتل‌ها و آژانس‌ها

پشتیبانی آنلاین وب سرویس چنلید

وب سرویس چنلید از پشتیبانی آنلاین و بسیار قدرتمندی برخوردار است. بر همین اساس کلیه تامین‌کنندگان مانند هتل‌ها، آژانس‌ها و همچنین مشتریان آنان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکلی از خدمات و پشتیبانی شبانه‌روزی این وب سرویس بهره‌مند شوند.

سخن پایانی

در عصر تکنولوژی و اطلاعات استفاده از روش‌های قدیمی و سنتی در اغلب کسب و کارها چندان مناسب نبوده و لازم است از شیوه‌های نوین و همگام با فناوری روز دنیا استفاده شود. صنعت گردشگری از صنایع بسیار مهم در کشورمان بوده که ارتباط محسوسی با مراکزی مانند هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی دارد. با توجه به این امر استفاده از یک پلتفرم دو سویه و آنلاین که خدمات این مراکز را تحت پوشش قرار دهد بسیار ضروری خواهد بود. رزرواسیون بلیط و هتل از مهم‌ترین امور صنعت گردشگری به شمار می‌آیند.

وب سرویس چنلید با جمع‌‌آوری و تحت پوشش قرار دادن اطلاعات کامل و جامعی از هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی متعدد توانسته است خدمات رزرواسیون این مراکز را بدون هیچ خطایی سرعت بخشد. با توجه به این امر مسافران نیز برای انتخاب و رزرو هتل موردنظر خود آزادی عمل بیشتری خواهند داشت.

جهت خرید وب سرویس چنلید با کارشناسان ما در سیتی نت در ارتباط باشید.

وب سرویس چنلید

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس اقامت 24
وب سرویس مقیم
وب سرویس آمادئوس
وب سرویس پرتو
سایر خدمات
به این مطلب امتیاز دهید