وب سرویس راویس

وایت لیبل

وایت لیبل چیست؟ این سرویس در مقایسه با وب سرویس انعطاف پذیری و قابلیت های زیادی ندارد. این سرویس تنها امکان فروش آنلاین را فراهم می نماید. در اصل در جواب پرسش white label چیست؟ می توان جواب داد، در واقع وایت لیبل نوعی نمایندگی فروش یک تامین کننده (آژانس هواپیمایی بند الف) بزرگ محسوب می شود. این سرویس که کاربر (مسافر) در سایتی با آدرس، نام و نشان خود آژانس، خرید را انجام می دهد و منافع فروش این خدمات در بین دو شرکت بالا دستی و پایین دستی تقسیم می شود.

لازم به ذکر است طراحی این سرویس آژانس های مسافرتی از طریق دامنه اصلی پیاده سازی می شوداین امکان باعث بهتر شدن و تاثیر مثبت روی سئو خواهد شد. معمولا این سرویس ها هزینه لایسنس (License) کمتری نسبت به وب سرویس ( نظیر وب سرویس ماهان، وب سرویس آمادئوس، … ) داشته و با توجه به مزایای ذکر شده گزینه مناسبی برای آژانس های مسافرتی بند ب می باشد چرا که با کمترین هزینه مادی، زمانی و انرژی تبدیل به یک آژانس مسافرتی آنلاین خواهند شد.


وب سرویس ها، تحولی در عرصه گردشگری

صنعت گردشگری روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و خدمات متعددی از جمله خرید بلیط، رزرو هتل، بیمه های مسافرتی، حمل و نقل و … را شامل می شود.

وب سرویس ها این امکان را به وجود می آورند تا شما انواع خدمات گردشگری را با همکاری شرکت های بزرگ یا آژانس ها و سایت های معتبر، تحت برند خود ارائه نمایید، که تاثیر زیادی در ارتقای خدمات گردشگری داشته است برای مثال آژانس های مسافرتی با پیاده سازی وب سرویس ها می توانند کسب و کار خود را متحول نموده و تمامی ارائه دهندگان خدمات گردشگری را در راستای ارتقای برند خود بکار بگیرند. white label ها در مقایسه با وب سرویس های آماده همچون ماهان، آمادئوس و … هزینه لایسنس کمتری دارند. برای آشنایی با این سرویس  با ما همراه باشید.

 وایت لیبل هتل چیست ؟

آشنایی با نحوه خرید وایت لیبل

white label چیست؟ بستری است که به آژانس های مسافرتی ارائه می شود تا خدمات خود را در قالب های آماده و تحت برند خود ارائه نمایند. وایت لیبل های مسافرتی می توانند انواع سایت ها و وب سرویس ها باشند.

برای مثال زمانی که از این وب سرویس از جمله وایت لیبل پرتو استفاده می نمایید، با دسترسی به انواع بانک های اطلاعاتی اینترنتی و با قدرت پردازش فوق العاده بر اساس درخواست کاربر در فضای اینترنتی به جستجو و ارائه خدمات می پردازد و خرید این سرویس ها این امکان را به وجود می آورد تا با جستجو در بانک های اطلاعاتی مرتبط با انواع خدمات گردشگری از جمله خرید بلیط هواپیما، قطار، تور های خارجی و داخلی و …، بپردازید و تحت برند آژانس مسافرتی خود، بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن ارائه نمایید. این سرویس ها امکانات بسیار متنوعی دارند.

آشنایی با نحوه خرید وایت لیبل

سایت های وایت لیبل چیست؟

white label چیست؟ جستجو سریع، انجام انواع تراکنش های مالی، مدیریت مالی، انواع گزارش گیری ها، امکان تعریف سطح دسترسی های مختلف، تعریف کد های تخفیف متنوع، خرید اعتباری، افزایش اعتبار، طراحی گرافیکی متناسب با برند شما، صدور بلیط تحت نام آژانس مسافرتی شما، ارسال پیامک و … که همگی تحت برند مورد نظر شما ارائه می شوند از جمله امکانات یک وب سرویس وایت لیبل است. سایت های white label نیز، وب سایت هایی آماده ای هستند که با پیش بینی انواع زیرساخت های مورد نیاز، به شما جهت تکمیل و ورود اطلاعات آژانس مسافرتی خود، تحویل داده می شوند.


انواع وایت لیبل ها

وایت لیبل فروش بلیط

یکی از مهم ترین خدمات آژانس های مسافرتی و یکی از اصلی ترین نیاز های سفر، تهیه بلیط می باشد. یافتن بلیط در زمان مناسب و شرایط هر مسافر، اهمیت زیادی میان خدمات مختلف گردشگری دارد. وایت لیبلها می توانند بستر مناسبی برای فروش انواع بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار باشند.برای مثال white label پرواز یا وایت لیبل فروش بلیط هواپیما این امکان را برای شما به وجود می آورند تا با جستجو میان مسیر ها و برنامه های پروازی ایرلاین های مختلف، بلیط مورد نظر مسافر خود را یافته و این بلیط را تحت برند آژانس مسافرتی خود به مسافر تحویل نمایید.

white label پرواز می تواند خدمات متنوعی را شامل شود، از جمله خرید بلیط چارتری، سیستمی، کلاسهای پروازی مختلف، بلیط های داخلی و خارجی و … . صدور آنی بلیط، ارسال پیامک، یافتن بلیط با مناسب ترین قیمت که همگی تحت نام آژانس مسافرتی شما انجام می شود، از جمله خدمات وایت لیبل پرواز یا فروش بلیط هواپیما است.با این وب سرویس فروش بلیط قادر خواهید بود تا امکان خرید آنلاین انواع بلیط ها از جمله بلیط های هواپیما را برای کاربران سایت خود نیز فراهم آورید.


وایت لیبل پرواز خارجی

white label پرواز خارجی یکی از انواع white label پرواز است که امکان خرید بلیط هواپیما خارجی را برای آژانس شما و کاربران سایت آژانس شما فراهم می آورد. وایت لیبلهای پرواز خارجی با اتصال به سایت ایرلاین های خارجی و معتبر امکان خرید بلیط های هواپیمایی به مقاصد خارجی را به صورت سیستمی و چارتری به وجود می آورند. شما حتی می توانید با همکاری آژانس های خارجی به فروش بلیط پرواز خارجی بپردازید که البته این سرویس ها تمامی این خدمات به مسافران تحت برند آژانس شما ارائه می شود.

 وایت لیبل فروش بلیط

وایت لیبل پرتو

white label پرتو یک وب سرویس تهیه بلیط هواپیما است که بستر ارائه خدمات را به صورت white label فراهم نموده است تا شما قادر باشید پرواز های خارجی را تحت برند آژانس مسافرتی خود به فروش برسانید. وب سرویس فروش بلیط، بستری برای مبادله اطلاعات است که با دسترسی به اطلاعات سایت های مختلف و ایرلاین های خارجی، امکان جستجو سریع میان منابع اطلاعاتی مختلف را برای شما فراهم می آورد.

شما می توانید با این وب سرویس، بر اساس نیاز کاربر به جستجو میان مسیر ها و برنامه های پرواز مختلف ایرلاین ها بپردازید و بهترین پاسخ را به کاربر خود ارائه نمایید. این وب سرویس امکانات و خدمات بسیار متنوعی از جمله تعریف پنل های اختصاصی، سطح دسترسی، ارائه خدمات به زبان های مختلف، گزارش گیری، انجام انواع تراکنش های مالی و … را دارا می باشد.


سوالات متداول

 وایت لیبل چیست؟

وایت لیبل بستری است که به آژانس های مسافرتی ارائه می شود تا خدمات خود را در قالب های آماده و تحت برند خود ارائه نمایند. 

وب سرویس وایت لیبل چه امکاناتی دارد؟

جستجو سریع، انجام انواع تراکنش های مالی، مدیریت مالی، انواع گزارش گیری ها، امکان تعریف سطح دسترسی های مختلف، تعریف کد های تخفیف متنوع، خرید اعتباری و…

وایت لیبل

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
نرم افزار حسابداری آژانس مسافرتی
سایر خدمات
به این مطلب امتیاز دهید