وب سرویس راویس

وب سرویس بیمه مسافرتی

وب سرویس بیمه مسافرتی ، بستری است تحت وب که به مسافران امکان خرید و عقد قرارداد بیمه مسافرتی را متناسب با شرایط مد نظرشان ، از میان بیمه گذاران مختلف ارائه می نماید. با وب سرویس بیمه مسافرتی قادر خواهید بود با سرعت میان شرایط مختلف بیمه گذاران جستجو نموده و بیمه متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید. این وب سرویس مشابه تمامی وب سرویس ها ، بستر انتقال و مبادله اطلاعات است که بر اساس درخواست کاربر، بهترین پاسخ را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می نماید. بسیاری از شرکت های بیمه ای که دارای خدمات متنوعی هستند، اقدام به راه اندازی وب سرویس های بیمه مسافرتی نموده اند و آژانس های مسافرتی میتوانند با پیاده سازی این وب سرویس ها، نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خود، اقدام نمایند .


اهمیت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی برای حمایت از مسافر در برابر حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده در سفر، طراحی شده است. بیمه مسافر از زمانی که از کشور خارج می شوید و مهر خروج به پاسپورت شما زده می شود تا زمانی که به کشور باز می گردید، دارای اعتبار است. علاوه بر مزایایی که بیمه مسافرتی برای تامین آرامش و پوشش حوادث ناگوار سفر دارد، برای گرفتن ویزای بسیاری از کشورها داشتن بیمه مسافرتی اجباری است. از طرفی لازم به یادآوری است که در برخی کشور ها، هزینه های درمانی به قدری زیاد است که بهتر است ریسک نداشتن بیمه را تقبل ننمایید. بیمه گزار های مختلفی خدمات بیمه مسافرتی ارائه می نمایند که از این میان می توان به بیمه ایران، ملت، وب سرویس بیمه سامان و … اشاره نمود.

وب سرویس بیمه

شما برای خرید بیمه مسافرتی مد نظر خود بایستی شرایط مختلف از جمله سقف تعهدات، قوانین، هزینه ها و … را بررسی و بیمه متناسب با نیاز خود را قبل از سفر انتخاب و خریداری نمایید. وب سرویس امکان جستجو میان بانک اطلاعاتی بیمه های مختلف، انتخاب بیمه متناسب، پرداخت هزینه ها و تراکنش های مالی در بستر امن اینترنتی و … را برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید.


معیارهای انتخاب بیمه مسافرتی

در صورت پیاده سازی وب سرویس بیمه مسافرتی در آژانس مسافرتی خود، به راحتی می توانید امکان جستجو و انتخاب شرایط بیمه را برای مسافران خود فراهم آورید. توجه فرمایید در وب سرویس بیمه، در خصوص بیمه مسافرتی پارامترهای متعددی برای جستجو وجود دارد و همیشه اولویت با هزینه پایین تر بیمه نیست، چرا که ممکن است برخی بیمه ها به دلیل پوشش کمتر، سقف تعهدات پایین تر و … هزینه کمتری در مقایسه با سایر بیمه ها داشته باشند. در کل هزینه بیمه مسافرتی، بر اساس سن مسافر، مقصد و طول مدت سفر تعیین می شوند.البته شما می توانید مدت زمان پوشش بیمه را نیز خود تعیین نمایید. بیمه های مسافرتی تا یک سال قابل خریداری می باشند اما حداکثر مدت زمان سفر به صورت پیوسته برای استفاده از خدمات، 92 روز است و شما باید بعد از 92 روز به کشور بازگردید تا بتوانید از مابقی بیمه یک ساله خود استفاده نمایید.

بیمه گذاران مختلف آژانس مسافرتی

خدمات و شرایط تحت پوشش بیمه مسافرتی نیز در تعیین هزینه ها نقش دارد. عموما هزینه های درمان، انتقال مسافر، هزینه های اورژانسی دندان پزشکی ، هزینه تامین دارو و… تحت پوشش تمامی بیمه هاست که البته بر اساس سقف پوشش ممکن است هزینه بیمه شما متفاوت باشد.برخی بیمه ها خدمات متمایزی نیز ارائه می دهند که بی شک در هزینه تمام شده بیمه بی تاثیر نیست. شما برای دسترسی به بانک اطلاعاتی و شرایط انواع بیمه ها، هزینه ها، قوانین و … نیاز به بستری دارید که به سرعت به مبادله اطلاعات پرداخته، اطلاعات را پردازش نماید.این بستر باید امکان خرید و انجام امن تراکنش های مالی و البته گزارش گیری را نیز داشته باشد.


فاکتورهای مهم در محدود کردن نتایج وب سرویس بیمه مسافرتی

شما براساس فاکتورهای مختلف می توانید نتایج وب سرویس بیمه مسافرتی را محدود کنید و در نتیجه، سریعتر بیمه گذار مد نظر خود را برای بیمه مسافرتی پیدا کنید. شاید گمان کنید که پایین بودن هزینه ها به تنهایی می تواند یک معیار مهم و کاربردی برای پیدا کردن یک بیمه گذارمناسب باشد ولی باید بدانید که این مورد نمی تواند به تنهایی فاکتور مناسبی باشد. شما برای انتخاب بیمه گذار خود باید سعی کنید میزان پوشش حوادث مختلف توسط بیمه گذار را بررسی کنید و علاوه بر این باید میزان تعهد بیمه را نیز مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید از لیستی که وب سرویس بیمه مسافرتی در اختیار شما قرار می دهد بهترین گزینه را انتخاب کنید.

فاکتور دیگری که می تواند برای انتخاب یک بیمه گذار تاثیرگذار باشد مدت زمانی است که شما را بیمه می کند. معمولا شما مجاز هستید که تا یک سال خود را بیمه کنید ولی با این حال شما با وارد کردن مدت زمان دلخواه خود می توانید برای زمانی کمتر از یک سال نیز خود را بیمه کنید.


مزایای استفاده از این بیمه

شاید بتوان گفت اولین و مهمترین مزیت استفاده از وب سرویس بیمه مسافرتی پرداخت کامل هزینه های پزشکی با استفاده از این بیمه است. در صورتی که در کشور خارجی هر گونه مشکلی برای شما به وجود آمد شما به راحتی می توانید با استفاده از بیمه خود هزینه های مورد نیاز را بپردازید و در نتیجه لزومی ندارد که هزینه های سنگینی برای درمان خود بپردازید. علاوه بر هزینه های پزشکی شما با استفاده از این بیمه می توانید برخی از هزینه های غیر پزشکی خود را نیز بپردازید که برای پرداخت آنها باید شرایط ویژه ای را داشته باشید. این هزینه ها شامل موارد زیر هستند:

  • در صورتی که طبق صلاح دید شما نیازمند یک همراه از کشور خود باشید هزینه های رفت و برگشت همراه شما با استفاده از این بیمه پرداخت خواهد شد.
  • در صورتی که به دلیل بروز حوادث مختلف، شما مجبور به بازگشت فوری شوید هزینه های بازگشت شما توسط بیمه مسافرتی داده می شود.
  • در صورتی که مدارک شما در کشور خارجی گم شود هزینه های مربوط به تهیه دوباره این مدارک به صورت کامل توسط بیمه پرداخت می شود.

کاربرد های وب سرویس بیمه مسافرتی

یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم وب سرویس بیمه مسافرتی استفاده از آن توسط آژانس های مسافرتی است. معمولا این آژانس ها نیازمند به دست آوردن اطلاعات درباره نوع بیمه های استفاده شده توسط مسافران هستند. با استفاده از وب سرویس بیمه، آژانس های مسافرتی می توانند اطلاعات زیادی را درباره بیمه های مسافرتی و میزان علاقه مشتریان و مسافران به این بیمه ها بدست آورند و با تحلیل کردن این اطلاعات خدمات مناسب تر و با کیفیت تری را به مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین در صورتی که شما هم از افرادی هستید که سایت آژانس مسافرتی دارید و می خواهید بدانید که کدام شرکت بیمه گذار، با چه میزان پوشش، چه میزان هزینه و مدت زمان مورد استقبال بیشتر مشتریان قرار گرفته است، به شما توصیه می کنیم حتما از وب سرویس بیمه مسافرتی برای بدست آوردن این اطلاعات استفاده کنید.


وب سرویس بیمه مسافرتی بیمه سامان

برخی از بیمه ها، به دلیل تنوع خدمات ، تعهدات و پوشش ها اقدام به راه اندازی وب سرویس های بیمه مسافرتی نموده اند تا کاربران و آژانس های مسافرتی بتوانند میان انواع خدمات جستجو نموده و بیمه مورد نظر خود را به سرعت و با سهولت خریداری نمایید. یکی از این وب سرویس های مسافرتی که بسیار پر طرفدار و مورد استقبال نیز می باشد، وب سرویس بیمه سامان می باشد، که به دلیل ایفای به موقع تعهدات، پوشش های مناسب و خدمات متمایز، بیشترین رضایت مشتری را از میان سایر بیمه های مسافرتی دارا می باشد.شرکت‌های بیمه ایرانی در خارج از کشور شعبه ندارند و لازم است تا خدمات بیمه مسافرتی خود را از طریق همکاری با شرکت‌های بین المللی که اصطلاحا شرکت های کمک‌رسان نامیده می شوند، ارائه نمایند.

وب سرویس بیمه سامان، برای ارائه خدمات خود با شرکت کمک‌رسان بین‌المللی Mideast همکاری‌ می‌کند که یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده بین المللی می باشد.بیمه مسافرتی سامان که تمامی خدمات آن قابل عقد قرارداد از طریق وب سرویس سامان می باشد، علاوه بر ارائه پوشش‌های اصلی، پوشش‌هایی مثل پوشش بیمه سرقت و آتش سوزی منزل در زمان سفر، جبران هزینه‌های کنسلی سفر و امکان استفاده از آمبولانس هوایی را ارائه‌ می‌دهد که در نوع خود کم نظیر است. در واقع می توان گفت بیمه مسافرتی سامان ، حداکثر رفاه و آرامش خاطر را برای مسافران تعهد می نماید. خدمات 24 ساعته به زبان فارسی و پرداخت مستقیم هزینه‌ها در کشور مقصد از مزایای مهم بیمه مسافرتی سامان‌ می باشد.


سوالات متداول

وب سرویس بیمه مسافرتی

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس اقامت 24
وب سرویس مقیم
وب سرویس چنلید
وب سرویس آمادئوس
سایر خدمات
1/5 - (1 امتیاز)