وب سرویس بیمه

وب سرویس بیمه مسافرتی ، بستری است تحت وب که به مسافران امکان خرید و عقد قرارداد بیمه مسافرتی را متناسب با شرایط مد نظرشان ، از میان بیمه گذاران مختلف ارائه می نماید. با وب سرویس بیمه مسافرتی قادر خواهید بود با سرعت میان شرایط مختلف بیمه گذاران جستجو نموده و بیمه متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید. این وب سرویس مشابه تمامی وب سرویس ها ، بستر انتقال و مبادله اطلاعات است که بر اساس درخواست کاربر، بهترین پاسخ را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می نماید. بسیاری از شرکت های بیمه ای که دارای خدمات متنوعی هستند، اقدام به راه اندازی وب سرویس های بیمه مسافرتی نموده اند و آژانس های مسافرتی میتوانند با پیاده سازی این وب سرویس ها، نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خود، اقدام نمایند


اهمیت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی برای حمایت از مسافر در برابر حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده در سفر، طراحی شده است. بیمه مسافر از زمانی که از کشور خارج می شوید و مهر خروج به پاسپورت شما زده می شود تا زمانی که به کشور باز می گردید، دارای اعتبار است. علاوه بر مزایایی که بیمه مسافرتی برای تامین آرامش و پوشش حوادث ناگوار سفر دارد، برای گرفتن ویزای بسیاری از کشور¬ها داشتن بیمه مسافرتی اجباری است. از طرفی لازم به یادآوری است که در برخی کشور ها، هزینه های درمانی به قدری زیاد است که بهتر است ریسک نداشتن بیمه را تقبل ننمایید. بیمه گزار های مختلفی خدمات بیمه مسافرتی ارائه می نمایند که از این میان می توان به بیمه ایران، ملت، سامان و … اشاره نمود.

شما برای خرید بیمه مسافرتی مد نظر خود بایستی شرایط مختلف از جمله سقف تعهدات، قوانین، هزینه ها و … را بررسی و بیمه متناسب با نیاز خود را قبل از سفر انتخاب و خریداری نمایید. وب سرویس امکان جستجو میان بانک اطلاعاتی بیمه های مختلف، انتخاب بیمه متناسب، پرداخت هزینه ها و تراکنش های مالی در بستر امن اینترنتی و … را برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید.


جستجو میان بیمه گذاران مختلف آژانس مسافرتی

در صورت پیاده سازی وب سرویس بیمه مسافرتی در آژانس مسافرتی خود، به راحتی می توانید امکان جستجو و انتخاب شرایط بیمه را برای مسافران خود فراهم آورید. توجه فرمایید در خصوص بیمه مسافرتی پارامتر¬های متعددی برای جستجو وجود دارد و همیشه اولویت با هزینه پایین تر بیمه نیست، چرا که ممکن است برخی بیمه ها به دلیل پوشش کمتر، سقف تعهدات پایین تر و … هزینه کمتری در مقایسه با سایر بیمه ها داشته باشند. در کل هزینه بیمه مسافرتی، بر اساس سن مسافر، مقصد و طول مدت سفر تعیین می شوند.البته شما می توانید مدت زمان پوشش بیمه را نیز خود تعیین نمایید. بیمه های مسافرتی تا یک سال قابل خریداری می باشند اما حداکثر مدت زمان سفر به صورت پیوسته برای استفاده از خدمات، 92 روز است و شما باید بعد از 92 روز به کشور بازگردید تا بتوانید از مابقی بیمه یک ساله خود استفاده نمایید.

خدمات و شرایط تحت پوشش بیمه مسافرتی نیز در تعیین هزینه ها نقش دارد. عموما هزینه های درمان، انتقال مسافر، هزینه های اورژانسی دندان پزشکی ، هزینه تامین دارو و… تحت پوشش تمامی بیمه هاست که البته بر اساس سقف پوشش ممکن است هزینه بیمه شما متفاوت باشد.برخی بیمه ها خدمات متمایزی نیز ارائه می دهند که بی شک در هزینه تمام شده بیمه بی تاثیر نیست. شما برای دسترسی به بانک اطلاعاتی و شرایط انواع بیمه ها، هزینه ها، قوانین و … نیاز به بستری دارید که به سرعت به مبادله اطلاعات پرداخته، اطلاعات را پردازش نماید.این بستر باید امکان خرید و انجام امن تراکنش های مالی و البته گزارش گیری را نیز داشته باشد.


تحلیل بازار فروش بیمه مسافرتی

اگر از جمله آژانس های مسافرتی هستید که تحلیل بازار و نیاز مشتریان برای شما اهمیت زیادی دارد، وب سرویس بیمه مسافرتی، بهترین گزینه برای شماست. شما می توانید در وب سرویس مسافرتی، گزارش گیری کاملی از وضعیت فروش بیمه مسافرتی داشته باشید. برای مثال به راحتی با بررسی گزارش ها، خواهید دانست کدام بیمه با کدام سطح پوشش، بیشتر مورد استقبال مسافران بوده است.


وب سرویس بیمه مسافرتی بیمه سامان

برخی از بیمه ها، به دلیل تنوع خدمات ، تعهدات و پوشش ها اقدام به راه اندازی وب سرویس های بیمه مسافرتی نموده اند تا کاربران و آژانس های مسافرتی بتوانند میان انواع خدمات جستجو نموده و بیمه مورد نظر خود را به سرعت و با سهولت خریداری نمایید. یکی از این وب سرویس های مسافرتی که بسیار پر طرفدار و مورد استقبال نیز می باشد، وب سرویس بیمه مسافرتی سامان می باشد که به دلیل ایفای به موقع تعهدات، پوشش های مناسب و خدمات متمایز، بیشترین رضایت مشتری را از میان سایر بیمه های مسافرتی دارا می باشد.
شرکت‌های بیمه ایرانی در خارج از کشور شعبه ندارند و لازم است تا خدمات بیمه مسافرتی خود را از طریق همکاری با شرکت‌های بین المللی که اصطلاحا شرکت های کمک‌رسان نامیده می شوند، ارائه نمایند.

بیمه مسافرتی سامان، برای ارائه خدمات خود با شرکت کمک‌رسان بین‌المللی Mideast همکاری‌ می‌کند که یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده بین المللی می باشد.بیمه مسافرتی سامان که تمامی خدمات آن قابل عقد قرارداد از طریق وب سرویس سامان می باشد، علاوه بر ارائه پوشش‌های اصلی، پوشش‌هایی مثل پوشش بیمه سرقت و آتش سوزی منزل در زمان سفر، جبران هزینه‌های کنسلی سفر و امکان استفاده از آمبولانس هوایی را ارائه‌ می‌دهد که در نوع خود کم نظیر است. در واقع می توان گفت بیمه مسافرتی سامان ، حداکثر رفاه و آرامش خاطر را برای مسافران تعهد می نماید. خدمات 24 ساعته به زبان فارسی و پرداخت مستقیم هزینه‌ها در کشور مقصد از مزایای مهم بیمه مسافرتی سامان‌ می باشد.

وب سرویس بیمه

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس آمادئوس
وب سرویس پرتو
وب سرویس ماهان
وب سرویس گابریل
سایر خدمات