شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ” نیکا گشت بی همتا ” در سال 1388 با هدف فعالیت در زمینه های مختلف صنعت گردشگری مانند تورهای ورودی و خروجی، فروش بلیط داخلی و خارجی تاسیس گردید. این شرکت با داشتن مدیریت و کادری مجرب توانسته است به یکی از فعالترین ارائه دهندگان خدمات توریستی به شرکتهای مختلف در اروپا و سایر نقاط دنیا تبدیل شود که در حال حاضر با چندین شرکت معتبر اروپایی و آسیایی مشغول همکاری دوجانبه در زمینه جذب گردشگر می باشد.

نیکا گشت با 2 دفتر در تهران که یکی مختص تورهای ورودی و دیگری مختص تورهای خروجی و بخش بلیت است ، مشغول فعالیت می باشد.

این مجموعه آمادگی ارائه خدمات گردشگری از جمله : ارائه تورهای متنوع به مقاصد کشورهای اروپایی ، استرالیا، برزیل ، آسیایی و … با شرایط ویژه برای سازمانها و شرکتها ( تخفیف یا تقسیط) می باشد ، همچنین برنامه های سفر به اروپا طبق پیشنهاد آن مجموعه محترم بصورت گروهی ویا انفرادی  ونیز خدمات رزرو و صدور بلیت بر روی تمامی خطوط هواپیمایی با تخفیف های ویژه سازمانی با نرخ های بسیار مناسب ویژه سازمان ها و رزرو هتل هایی داخلی درسراسرایران را دارد.

نیکا گشت متعهد است که بهترین خدمات را با توجه به نیاز مشتریان خود فراهم آورد ضمن اینکه به فعالیتهای توریستی پایدار و دوستدار محیط زیست با در نظر گرفتن اهمیت میراث فرهنگی میهن اسلامی معتقد است.

آژانس مسافرتی نیکاگشت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی ” نیکا گشت بی همتا ” در سال 1388 با هدف فعالیت در زمینه های مختلف صنعت گردشگری مانند تورهای ورودی و خروجی، فروش بلیط داخلی و خارجی تاسیس گردید. این شرکت با داشتن مدیریت و کادری مجرب توانسته است به یکی از فعالترین ارائه دهندگان خدمات توریستی به شرکتهای […]

مشاهده وبسایت پروژه