شرکت خدمات مسافرتی آتا 2000 از سال 1380 فعالیت خود را در ارتباط با فروش بلیط داخلی، خارجی و تور با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی آغاز نموده و طی چند سال متوالی در زمره ی 10 آژانس مسافرتی برتر ایران شناخته شده است که توانسته در صدر باقی بماند. یکی از مهم ترین دستاوردهای این شرکت، دریافت لوح تقدیر از هواپیمائی های ایران ایر، ماهان، لوفت هانزا، امارات، قطری، الاتحاد، عمان ایر، ترکیش، ایرفرانس، کی ال ام و آلیتالیا بابت بهترین فروش بلیط، در دو سال 2015 و 2016 در ایران می باشد.

آتا 2000 علاوه بر فروش مسافری، نیازهای عمده ی شرکت های دولتی، خصوصی و سایر شرکت های خدمات مسافرتی را در حوزه سفر شناسایی کرده، الگوهای موثر و کارآمدی را برای ارائه خدمات به آنها طراحی نموده و ضامن میزان رضایتمندی سازمان ها، آژانس های هواپیمایی و کارکنان آنهاست.

این مجموعه با کادری مجرب و متعهد و همکاری با بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی متنوع، در حال حاضر ارائه بهترین خدمات به شرکت های مسافرتی داخلی و بین المللی را بر عهده داشته و با استفاده از دانش و ابزارهای قوی برای خلق خدماتی برتر به جلب رضایت کامل مشتریان خود می اندیشد.

«ایجاد محیطی مشتری محور»، «ارایه مشاوره های قبل از سفر» و «پشتیبانی و خدمات پس از صدور» سه اصل اولیه ایست که آتا از نخستین روز تاسیس، سعی کرده به آنها پایبند باشد و با رعایت این موارد، خرید اینترنتی را نیز به دایره‌ی فعالیت خود بیافزاید تا با راه اندازي سامانه فروش آنلاين بلیط، گامي بلند در جهت رضايتمندي مسافران و آژانس های همکار برداشته و به ساده ترين شكل و در سريع ترين زمان ممکن، بتوانند از امکانات موجود استفاده نمایند.

آتا 2000

وبسایت آنلاین آتا 2000 با قوی ترین زیر ساخت ها و بالاترین استاندارد ها نه تنها جامع ترین سایت آنلاین جستجوی بلیط‌های سیستمی است، بلکه امکان خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن و در هر ساعت از شبانه روز، برایتان فراهم می‌کند؛ بنابراین با توجه به پیشرفت های چشمگیر جهانی در زمینه خدمات غیر حضوری، جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، آتا 2000 از این حیث کاملا مورد اطمینان خواهد بود و با تحت پوشش داشتن خدماتی کامل، با کیفیت و مناسب، بهترین گزینه را برای رقم زدن یک سفر رویایی برای مشتریان خود انتخاب خواهد کرد!

در پایان، شرکت خدمات مسافرتی ما با داشتن نمايندگي فروش معتبرترين خطوط هوايي جهان، آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با ارگان ها ، سازمان ها و آژانس های هواپیمایی همکار برای رزرو و صدور بلیط هاي هوايي( انفرادي و گروهي) و همچنین مسافرت های خانوادگی به اقصی نقاط جهان اعلام میدارد.

اميد است بتوانيم با ايجاد راهكارهاي نوين و ارائه انديشه هاي نو در ارتقاء كيفيت خدمات این سامانه ی آنلاین به همه آنچه در خصوص “خرید اینترنتی آسان و مورد اطمینان” مد نظر شماست، دست یابیم.

آژانس مسافرتی آتا ۲۰۰۰

شرکت خدمات مسافرتی آتا 2000 از سال 1380 فعالیت خود را در ارتباط با فروش بلیط داخلی، خارجی و تور با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی آغاز نموده و طی چند سال متوالی در زمره ی 10 آژانس مسافرتی برتر ایران شناخته شده است که توانسته در صدر باقی بماند. یکی از مهم ترین دستاوردهای این شرکت، دریافت لوح تقدیر از هواپیمائی […]

مشاهده وبسایت پروژه