وب سرویس راویس

وب سرویس پرتو

وب سرویس پرتو یکی از بهترین وب سرویس های فروش آنلاین بلیط های داخلی و خارجی می باشد که تمامی افراد از جای جای کشور می توانند از طریق این وب سرویس بلیط های مورد نظر خود را رزرو کنند. توجه داشته باشید در این وب سرویس برای اولین بار در ایران تمامی بلیط های پرواز های خارجی و داخلی و بلیط های چارتری و سیستمی از شرکت های هواپیمایی مختلف به فروش می رسد.

وب سرویس پرتو

درباره وب سرویس پرتو

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن کارها مشاهده می شود که بسیاری از امور از طریق سایت های اینترنتی صورت گرفته و افراد با این حال نیاز به حضور در مراکز ندارند. به طوری که یکی از خدمات ارائه شده در وب سرویس ها و سایت های مختلف ارائه بلیط ها و تورهای گردشگری مختلف می باشد.

در این بین وب سرویس پرتو یکی از جدیدترین سرویس ها در زمینه ارائه انواع پروازها به خصوص پروازهای چارتری می باشد که خدمات نوینی در صنعت گردشگری ارائه می دهد. توجه داشته باشید با استفاده از وب سرویس پرتو شما می توانید به آسانی بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.

وب سرویس پرتو

مزایای رزرو بلیط از وب سرویس پرتو

با راه اندازی وب سرویس های مختلف از جمله وب سرویس پرتو دیگر نیاز نیست که شما به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی برای تهیه بلیط و یا تورهای گردشگری مراجعه کنید بلکه می توانید در منزل یا محل کار فقط با داشتن سیستم متصل به اینترنت وارد وب سرویس پرتو شده و بلیط مورد نظرتان را دریافت نمایید.

این وب سرویس امنیت و سرعت پاسخگویی بسیار بالایی دارد که موجب افزایش رضایت مشتریان شده است. توجه داشته باشید از طریق این وب سرویس شما می توانید به صورت نقدی یا اعتباری بلیط خود را رزرو کرده و از طرفی باید بدانید که در آن انواع بلیط های چارتر ارائه می شود.

همچنین امکان رزرو و صدور بلیط داخلی سیستمی نیز وجود دارد. در خصوص بلیط های چارتری باید توجه داشته باشید که بسیاری از این بلیط ها قابل استرداد نمی باشد اما اگر آن را از طریق وب سرویس پرتو دریافت کنید باید توجه داشته باشید که امکان استرداد بلیط چارتری نیز برای شما وجود داشته که می توان گفت جزو مهمترین امکانات این سایت به شمار می رود.

هنگامی که شما از طریق این سایت اقدام به خرید بلیط موردنظر خود می کنید با وجود اینکه این سایت دارای پنل پشتیبانی با قابلیت کنترل فروش و گزارش گیری است در صورت تغییر ساعت پروازی لغو آن برای شما با پیامک ارسال خواهد شد. این موارد می‌تواند بسیار برای مسافران مهم باشد.

مزایای رزرو بلیط از  وب سرویس پرتو

ارائه بلیط چارتری

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در وب سرویس پرتو ارائه بلیط‌ چارتری می باشد. توجه داشته باشید با وجود این که سالانه افراد زیادی قصد رزرو بلیط چارتری را دارند طبیعتا ارائه آن در این وب سایت اینترنتی کمک زیادی به شما کرده به طوری که می توانید به راحتی آن را دریافت کنید. توجه داشته باشید در این سایت وظیفه ما تأمین بلیط برای مسافر می باشد.

حال اگر شما بعد از خرید پرواز چارتری قصد استرداد آن را داشته باشید این وبسایت به عنوان واسطه وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده بلیط را مسترد می نماید و پس از دریافت وجه از چارتر کننده، مبلغ بلیط را با کسر خسارت به مسافر برگشت می دهد. همچنین لازم است بدانید تغییر نام این بلیط ها از طریق وب سایت پرتو امکان پذیر بوده که خسارت آن با مسافر خواهد بود. در خصوص بلیط های چارتری که در این سایت ارائه می‌شود نیز باید بدانید جاماندن مسافر به منزله خسارت ۱۰۰ درصدی است و هیچ وجه برگشت داده نمی شود.

بلیط چارتری

ارائه بلیط داخلی

دیگر قابلیت ارائه شده در وب سرویس پرتو، ارائه بلیط های داخلی می باشد که در این سایت تمامی بلیط های داخلی از ایرلاین های مختلف وجود داشته و شما می توانید به راحتی مقصد خود را انتخاب کرده و از طریق درگاه پرداخت بانکی هزینه آن را نیز واریز کنید. این وب سرویس برای ارائه پرواز داخلی از سازمان هواپیمایی کشور مجوز داشته و با تک تک آنها قرارداد بسته است.

توجه داشته باشید جهت رزرو بلیط داخلی از این وب سرویس ها باید پس از وارد شدن به سایت مسیر پرواز خود را از بین مسیرهای پیشنهادی انتخاب کرده و سپس مبدا و مقصد پرواز تان را مشخص کنید. در اینجا هنگامی که شما دومین حرف از شهر را وارد می کنید شهرهای مشابه برای شما باز شده که باید شهر مورد نظرتان را انتخاب نمایید. پس از این بهترین نرخ مسیر انتخابی تا ۱۵ روز آینده برای شما نمایش داده شده به طوری که این پروازها از ارزانترین آن ارائه شده و شما می توانید متناسب با سلیقه خود نوعی از آن را انتخاب کنید.

با توجه به زمان پرواز نوع بلیط چارتری، سیستمی، ظرفیت، زمان پرواز، شرکت هواپیمایی و غیره در هر پرواز وجود داشته که شما باید تک تک این موارد را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

با وارد کردن این اطلاعات و انتخاب پرواز شما وارد صفحه مشخصات مسافر شده که باید اطلاعات خواسته شده را با نهایت دقت تکمیل کرده و بعد به درگاه اینترنتی بانک وصل خواهد شد که می توانید از این طریق به راحتی هزینه بلیط را پرداخت نمایید. بعد از پرداخت موفق بلیط برای شما به صورت آنی صادر می‌شود و قابل رویت و چاپ است.

بلیط داخلی

ارائه بلیط خارجی در وب سرویس پرتو

علاوه بر این که از طریق وب سرویس پرتو می توانید انواع بلیط ‌های داخلی را رزرو کنید جهت رزرو بلیط های خارجی نیز می توانید از همین طریق اقدام نمایید. توجه داشته باشید این پروازها نیز همانند پرواز های داخلی دارای انواع سیستمی و چارتری بوده که شما می توانید متناسب با سلیقه خود نوعی از آن را انتخاب کنید و ایرلاین هایی که در ارائه بلیط خارجی در حال حاضر فعالیت دارند شامل ترکیش، امارات، ایران ایر قطر و غیره می باشد که شما می توانید هر کدام از این ایرلاین ها را جهت ارائه بلیط خارجی انتخاب کنید.

لازم است بدانید مراحل رزرو بلیط خارجی نیز در وب سرویس پرتو همانند بلیط های داخلی بوده و قیمت هر کدام از این بلیط ها با توجه به ایرلاین انتخاب شده و خدمات ارائه شده در آن و همچنین کلاس پروازی بلیط متفاوت می باشد.

ارائه بلیط خارجی در وب سرویس پرتو

رزرو آنلاین هتل

علاوه بر اینکه از طریق وب سرویس پرتو امکان رزرو انواع بلیط وجود دارد افرادی که تمایل دارند در هنگام سفر اقامتگاه مناسب داشته باشند می توانند قبل از شروع سفر شان به صورت آنلاین در شهر مقصد هتل متناسبی پیدا کرده و از طریق این وب سرویس رزرو هتل آن را رزرو کنند. در وب سرویس پرتو در تمامی شهرهای داخلی و خارجی امکان رزرو هتل وجود دارد اگرچه رزرو هتل همانند رزرو بلیط پر طرفدار نیست اما بسیاری از افراد از طریق این وب سایت جهت رزرو اقامتگاه مورد نظر اقدام می نمایند.

رزرو آنلاین هتل در وب سرویس پرتو

سوالات متداول وب سرویس پرتو

رزرو بلیط داخلی با وب سرویس پرتو چگونه است ؟

جهت رزرو بلیط داخلی از این وب سرویس ها باید پس از وارد شدن به سایت مسیر پرواز خود را از بین مسیرهای پیشنهادی انتخاب کرده و سپس مبدا و مقصد پرواز تان را مشخص کنید.

مزایای رزرو بلیط از وب سرویس پرتو چیست ؟

با راه اندازی وب سرویس های مختلف از جمله وب سرویس پرتو دیگر نیاز نیست که شما به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی برای تهیه بلیط و یا تورهای گردشگری مراجعه کنید.همچنین امکان رزرو و صدور بلیط داخلی سیستمی نیز وجود دارد.

استرداد بلیط چارتری با وب سرویس پرتو چگونه است ؟

اگر شما بعد از خرید پرواز چارتری قصد استرداد آن را داشته باشید این وبسایت به عنوان واسطه وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده بلیط را مسترد می نماید و پس از دریافت وجه از چارتر کننده، مبلغ بلیط را با کسر خسارت به مسافر برگشت می دهد.

وب سرویس پرتو

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس اقامت 24
وب سرویس مقیم
وب سرویس چنلید
وب سرویس آمادئوس
سایر خدمات
به این مطلب امتیاز دهید