وب سرویس راویس

وب سرویس گابریل

گروه راهکارهای فناوری اطلاعات سیتی نت در راستای بهبود خدمات خود به آژانس های مسافرتی بعد از طراحی سایت آژانس مسافرتی اقدام  به راه اندازی وب سرویس های گردشگری زیر کرده است که در ادامه با وب سرویس گابریل بیشتر آشنا می شوید.

وب سرویس گابریل

خدمات وب سرویس گابریل

خدمات وب خدمات ارائه شده توسط دستگاه های الکترونیکی برای دستگاه های الکترونیکی دیگر، برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق شبکه جهانی وب است خدمات وب ممکن است SOAP روی پروتکل HTTP استفاده، اجازه می دهد تعامل کم هزینه از طریق اینترنت از طریق راه حل های اختصاصی مانند EDI / B2B.
علاوه بر SOAP روی HTTP، خدمات وب نیز می تواند در دیگر مکانیزم های حمل و نقل قابل اعتماد
مانند FTP اجرا شود. در یک سندهای معماری گروه کاری تعریف های معماری، نیاز به اجرای استاندارد “خدمات وب است.این دارای یک رابط توصیف در یک فرمت دستگاه قابل پردازش می باشد. (به طور خاص WSDL)

خدمات وب ممکن است SOAP روی پروتکل HTTP استفاده، اجازه می دهد تعامل کم هزینه از طریق اینترنت از طریق راه حل های اختصاصی مانند EDI / B2B.علاوه بر SOAP روی HTTP، خدمات وب نیز می تواند در دیگر مکانیزم های حمل و نقل قابل اعتمادمانند FTP اجرا شود. در یک سندهای معماری گروه کاری تعریف های معماری، نیاز به اجرای استاندارد “خدمات وب است.این دارای یک رابط توصیف در یک فرمت دستگاه قابل پردازش می باشد. (به طور خاص WSDL).

وب سرویس پرواز

برای کسب اطلاعات در مورد وب سرویس گابریل با ما در تماس باشید.

وب سرویس گابریل

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس آمادئوس
وب سرویس پرتو
وب سرویس ماهان
وب سرویس نیرا
سایر خدمات