وب سرویس راویس

وب سرویس چارتر 724

اگر بخواهیم پدیده های نرم افزارهای صنعت گردشگری در سالهای اخیر را نام ببریم قطعا وب سرویس چارتر 724 یکی از آنهاست، با تمام انتقادات و شاید اشکالاتی که به نحوه فعالیت و کارکرد سیستم چارتر724 وارد است، شکی نیست که در سالهای اخیر یکی از بهترین ها بوده و توانسته بخش عمده ای از بازار را به سمت خود بکشاند و جهت دهنده خیلی از اتفاقات و سیاست های فروش در بازار فروش بلیط هواپیما باشد. در این مطلب به بررسی وب سرویس چارتر 724 خواهیم پرداخت.

وب سرویس چارتر 724

وب سرویس چارتر 724 سیتی نت

گروه دانش بنیان سیتی نت با توجه به درخواست مشتریان خود و آژانس های هواپیمایی که از خدمات چارتر 724 استفاده می کنند، با همکاری تیم فنی چارتر 724 موفق شد سیستم چارتر 724 را پیاده سازی کند که در حال حاضر روی وب سایت و اپلیکیشن اندروید چندین آژانس هواپیمایی قرار دارد.

وب سرویس چارتر 724 سیتی نت

امکانات وب سرویس چارتر 724

در پیاده سازی این وب سرویس امکانات و قابلیت هایی از قبیل رزرو همزمان مسافر بزرگسال، کودک و نوزاد در پرواز های سیستمی و چارتری، امکان چک کردن کد کپچا قبل از رزرو بلیط، امکان بروز رسانی قیمت نهایی بلیط قبل از خرید، امکان تعریف همزمان تخفیف برای پروازهای سیستمی و افزایش قیمت برای پروازهای چارتری ایرلاین های مختلف برنامه نویسی شده است.

امکانات وب سرویس چارتر 724

شخصی سازی وب سرویس چارتر 724 برای آژانس ها

با توجه به اینکه اکثر وب سایت آژانس های مسافرتی استفاده کننده از نرم افزار چارتر724 از نظر ظاهر شبیه یکدیگر می باشند، گروه سیتی نت با پیاده سازی این وب سرویس این امکان را فراهم کرده تا هر کدام از آژانس های هواپیمایی بتوانند یک وب سایت با طرح کاملا اختصاصی داشته باشند و علاوه بر داشتن وب سرویس چارتر 724 از دیگر وب سرویس های پرواز داخلی و خارجی و دیگر محصولات و خدمات سیتی نت مانند رزرو هتل داخلی، رزو هتل خارجی، صدور بیمه مسافرتی و رزرو خدمات تشریفات فرودگاهی (CIP) بصورت همزمان در یک وب سایت بهره مند شوند.

شخصی سازی وب سرویس چارتر

رزرو همزمان پرواز رفت و برگشت

سیستم چارتر 724 مانند سایر سیستم های مشابهی که در بازار وجود دارد فروش پرواز را بصورت یک طرفه انجام میدهد، یعنی چنانچه مسافر بخواهد بلیط رفت و برگشتی را همزمان خریداری کند باید در 2 مرحله، یکبار پرواز رفت و یکبار پرواز برگشت را جداگانه خریداری و رزرو نماید اما اگر این وب سرویس توسط سیستم یکپارچه رزرواسیون آنلاین سیتی نت پیاده سازی و در قالب یک وب سایت تحویل شما شود این امکان و قایلیت وجود دارد تا مسافر در یک مرحله پرواز رفت و برگشت را جستجو و رزرو نماید. یعنی هر پرواز رفت شامل پروازهای سیستمی و چارتری با هر پرواز برگشت شامل پروازهای سیستمی و چارتری را با هم همزمان رزرو نماید.

رزرو همزمان پرواز رفت و برگشت

حتی در آینده نزدیک این امکان فراهم می شود تا همزمان با رزرو پرواز از این وب سرویس بصورت یک طرفه و یا رفت و برگشت، بتوانید هتل داخلی، هتل خارجی، بیمه مسافرتی، خدمات تشریفات فرودگاهی (CIP) و… را نیز همزمان با خرید پرواز در قالب یک قرارداد رزرو و خریداری کرد.

وب سرویس چارتر 724

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس اقامت 24
وب سرویس مقیم
وب سرویس چنلید
وب سرویس آمادئوس
سایر خدمات
به این مطلب امتیاز دهید