وب سرویس فروش بلیط هواپیما

با عبور از گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، فرهنگ خرید خدمات گردشگری نیز تغییر یافته است، امروزه مردم برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و دیگر خدمات گردشگری مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه نامه مسافرتی، اجاره اتومبیل، رزرو بلیط اتوبوس و قطار و …
دیگر به آژانس ها مراجعه نمی کنند و ترجیح می دهند بصورت آنلاین از طریق وب سرویس فروش بلیط هواپیما آژانس های مورد اعتماد خودشان این کار را انجام دهند.

وب سرویس بلیط هواپیما آژانس سیتی نت

اقبال آژانس های مسافرتی نیز در سال های اخیر برای ایجاد بستر فروش آنلاین خدمات و محصولاتشان بسیار چشمگیر و رو به رشد بوده است، از این رو گروه راهکارهای فناوری اطلاعات سیتی نت با پیاده سازی وب سرویس بلیط هواپیما برای ایرلاین هایی نظیر ماهان، کاسپین، معراج و .. و یا ربات نرم افزار های ایرلاین ها مانند ربات گابریل و وب سرویس نرم افزارهای پرواز چارتری نظیر نرم افزار مقیم و راویس و سایر تامین کننده های خدمات گردشگری توانسته چندین وب سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما را برای آژانس های مسافرتی راه اندازی نماید.

ضرورت وجود سامانه وب سرویس

جلب رضایت مشتری با وب سرویس فروش بلیط هواپیما در این مقاله سعی داریم، شما را با وب سرویس های فروش بلیط هواپیما آشنا نماییم.
اگر مدیر یک آژانس هواپیمایی با قدمت هستید، بی شک می دانید جلب رضایت مشتری تا چه حد می تواند در موفقیت کسب و کار شما تاثیر گذار باشد حتی اگر یک آژانس هواپیمایی را به تازگی راه اندازی نموده اید،
اصلی ترین دغدغه شما، جلب رضایت مشتریانتان می باشد.
یکی از راه های جلب رضایت مشتری بی شک این است که بتوانید نیاز های او را در سریع ترین زمان ممکن مرتفع نماید.

به احتمال زیاد برای آژانس مسافرتی خود، وب سایتی راه اندازی نموده اید که امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما را برای مشتریان خود فراهم آورید.
مسافران می توانند بدون اتلاف وقت در ترافیک و با سرعت زیاد نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمایند و این یک مزیت بزرگ است که می تواند در جلب رضایت مشتری تاثیر زیادی داشته باشد اما اگر امکان خرید بلیط در سایت شما وجود نداشته باشد،
لازم است تا مشتری به سایت دیگری مراجعه نمایند تا بلیط مورد نظر خود را بیابد.
در این مقاله دستاوردی از دنیای فناوری اطلاعات به شما معرفی می شود که قادر باشید نیاز مشتریان را در مراجعه به سایت خود بی قید و شرط مرتفع نمایید.

وب سرویس فروش بلیط هواپیما چیست؟

وب سرویس شما را قادر می سازد تا علاوه بر امکانات وب سایت خود، تمامی امکانات وب سایت های دیگر را بکار بگیرد تا رضایت مشتریان خود را جلب نمایید. وب سرویس خرید بلیط هواپیما این امکان را فراهم می آورد تا مشتریان با مراجعه به سایت شما، بلیط های تمامی فروشندگان آنلاین بلیط هواپیما را ببینند و امکان خرید برای آنها وجود داشته باشد
البته نمایش بلیط ها به عنوان گزینه های خرید سایت شما و با اسم آژانس هواپیمایی شما به مشتریان ارائه می شود.
در این حالت مشتری به خواسته خود دستیابی دارد و نیازی به مراجعه به سایت های متعدد برای تهیه بلیط هواپیما ندارند.
شما می توانید بلیط های هواپیمای داخلی و خارجی و بلیط از ایرلاین های مختلف را به فهرست فروش خود اضافه نمایید.

وب سرویس فروش بلیط هواپیما چگونه کار می کند؟

وب سرویس بلیط هواپیما مانند هر وب سرویس دیگری اصول کاری مشخصی دارد. وب سرویس ها برنامه هایی هستند که تحت وب قابل دسترسی هستند
و با استفاده از پروتکل های استاندارد به مبادله اطلاعات با دیگر برنامه های کاربردی می پردازند.
وب سرویس ها بر اساس درخواست های کاربران به انتقال داده می پردازند، به عبارتی یک وب سرویس منتظر است تا کابر از او اطلاعاتی بخواهد تا با یافتن اطلاعات مورد نظر او، پاسخ مناسبی ارائه نماید.
وب سرویس ها بر روی هر سیستم عاملی و با هر زبان برنامه نویسی قابل استفاده است.
انتقال اطلاعات در وب سرویس ها به راحتی صورت می پذیرد.

وب سرویس ها به وب سرویس بلیط هواپیما محدود نمی شوند و شما می توانید برای انواع فعالیت ها از انواع وب سرویس استفاده نمایید.
ممکن است شما در طول روز بارها از وب سرویس های مختلف استفاده نمایید.
برای مثال وب سرویس های خبری، بسیار پر مخاطبند که از وب سایت های مختلف خبری، آخرین و به روز ترین اخبار را در اختیار خوانندگان خود قرار می دهند.

مزایای وب سرویس فروش بلیط هواپیما

همانطور که گفته شد اصلی ترین مزیت وب سرویس بلیط هواپیما، افزایش رضایت مشتری است که به دلیل رفع نیاز او با مراجعه به وب سرویس شما فراهم می شود.
وب سرویس ها سرعت و امنیت پاسخگویی را افزایش می دهند و شما می توانید در کمترین زمان ممکن به خدمت رسانی به مشتریان خود بپردازید.
وب سرویس ها بستر های امنی برای انتقال اطلاعات هستند.
با وب سرویس ها، امکان فروش نقدی یا اعتباری نیز وجود دارد.

شما می توانید امکان رزرو را به صورت کاملا ساده و کاربر پسند، با وب سرویس های فروش بلیط هواپیما فراهم آورید. با استفاده از وب سرویس پرواز شما می توانید بلیط های هواپیما را به مشتریان و آژانس های هواپیمایی همکار ارائه نمایید.
امکان ارسال پیامک پس از رزرو با نام آژانس هواپیمایی شما نیز وجود دارد.

امکانات وب سرویس فروش بلیط هواپیما

با یک وب سرویس فروش بلیط هواپیما، امکان جستجو در پرواز های داخلی و خارجی وجود دارد. مشتریان می توانند با یک وب سرویس بلیط هواپیما، بلیط های داخلی سیستمی تهیه نموده و یا از سیستم های مقیم ، سپهر و … بلیط های چارتری تهیه نمایند. امکان استرداد آنلاین با این نوع از وب سرویس ها برای مشتریان فراهم است.

پیامک های خرید، استرداد، تاخیر و تعجیل را می توان به صورت اتوماتیک و بسیار آسان برای مشتریان ارسال نمود. حتی شما می توانید با یک وب سرویس، امکان لغو بلیط برای پرواز هایی با بیش از دو ساعت تاخیر را برای مشتریان خود فراهم آورید.

خدمات جانبی وب سرویس فروش بلیط هواپیما

یک وب سرویس فروش بلیط هواپیما می تواند خدمات جانبی بسیاری مفیدی برای شما داشته باشد. شما می توانید با استفاده از یک وب سرویس، دفترچه تلفنی از مشتریان خود ایجاد نمایید.
وب سرویس ها امکان گزارش گیری به صورت روزانه، هفتگی و مالی را بر اساس انواع پارامتر ها همچون مسیر های پروازی، ایرلاین ها و … دارا می باشند.
امکان گزارش گیری مالی و محاسبه سود فروش در وب سرویس ها فراهم است.وب سرویس های فروش بلیط هواپیما، امکانات پشتیبانی قوی دارند.
شما با یک وب سرویس می توانید از میان لیست مسافران، مسافری را با مشخصات خاصی جستجو نمایید. قابلیت جستجو با تاریخ و مسیر های پروازی نیز وجود دارد. شما می توانید در یک بازه زمانی مشخصی، ایرلاینی را از فهرست فروش خود حذف نمایید.

جالب است بدانید امکان ایجاد محتوا نیز در وب سرویس ها وجود دارد و شما می توانید انواع محتوای مورد نظر خود را برای کاربران وب سرویس خود ارائه نمایید حتی می توانید کد های تخفیف در وب سرویس تعریف نموده و برای مشتریان مد نظر خود اعمال نمایید.

امکانات وب سرویس بسیار متنوع است و بی شک شما برای ایجاد تحول در کسب و کار خود در خصوص فروش بلیط هواپیما به یک وب سرویس بلیط هواپیما نیاز دارید. کارشناسان دنیای فناوری اطلاعات اعتقاد دارند، آینده دنیای دیجیتال را وب سرویس ها تحت کنترل خواهند گرفت.

 ویژگی های بارز نرم افزار وب سرویس بلیط

امکان تعریف کمیسیون و مارک آپ برای هر ایرلاین به صورت مجزا برای کاربران با سطح دسترسی مختلف.
امکان ارائه خروجی وب سرویس با تکنولوژی REST برای استفاده در اپلیکیشن و سایت های دیگر.
امکان نمایش همزمان پروازهای چارتری و پروازهای سیستمی و پروازهای اکونومی و بیزینس.
قابلیت استرداد آنلاین وب سرویس بلیط هواپیما
وب سرویس رزرو بلیط هواپیما – وب سرویس فروش بلیط هواپیما – وب سرویس پرواز داخلی – api فروش بلیط هواپیما

وب سرویس فروش بلیط هواپیما

شرایط خرید اقساطی
خدمات مشابه
وب سرویس آمادئوس
وب سرویس پرتو
وب سرویس ماهان
وب سرویس گابریل
سایر خدمات