شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی راه سبز به عنوان یکی از قدیمیترین شرکتهای مسافرتی با افتتاح دفتر خود در شهر سانفرانسیسکو در سال 1975 میلادی (1353 شمسی) به نام تراول سرویس یا قالیچه پرنده کار خود را شروع کرد و پس از 3 سال شعبه های دیگر این آژانس به نام Flytoiran و Millrun Tour در شهرهای لس آنجلس و نیویورک افتتاح گردید … در طی سالهای متوالی و پشتیبانی مسافران عزیز خود موثق گردیده همواره به عنوان مجموعه فایل اطمینان هم وطنان عزیز در خارج و داخل کشور قرار گیرد .

دفتر جهانگردی راه‌سبز در تهران به شماره مجوز 33214414 از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز شماره 962/126/420 از سازمان میراث فرهنگی در سال 1383 در تهران افتتاح گردید و پس از اندکی به یکی از بزرگترین شرکتهای هواپیمایی ایران نائل آمد. امروزه به لطف خداوند منان هزاران همکار در ایران و آمریکا از سرویس های راه سبز استفاده می نمایند.

اکنون بیش از 40 سال خدمت راستین به هموطنان گرامی، راه سبز به برندی قابل اطمینان و اعتماد تبدیل گردیده است که عزیزان می توانید کلیه برنامه های مسافرتی خود را با بهترین و نازلترین قیمت و سرویس وکیفیت عالی دریافت نمایید.

آژانس مسافرتی راه سبز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی راه سبز به عنوان یکی از قدیمیترین شرکتهای مسافرتی با افتتاح دفتر خود در شهر سانفرانسیسکو در سال 1975 میلادی (1353 شمسی) به نام تراول سرویس یا قالیچه پرنده کار خود را شروع کرد و پس از 3 سال شعبه های دیگر این آژانس به نام Flytoiran و Millrun Tour […]

مشاهده وبسایت پروژه