آژانس مسافرتی رویای خورشید طلایی از سال 1389 در تهران آغاز به فعالیت نموده است این آژانس مسافرتی در زمینه های فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور – فروش بلیط خارجی- اخذ ویزا – رزرو هتل برگزاری تور گردشگری به صورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران فعالیت می کند.

همینطور در زمینه اخذ ویزا – رزرو هتل – برگزاری تور گردشگری داخلی و خارجی بصورت انفرادی و گروهی فعالیت مینماید آژانس رویای خورشید طلایی تلاش می کند تا با برگزاری تورهای گردشگری مسافران را با فرهنگ و تمدن کشور ها و شهرهای مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا از سفر لذت برده و به تجربیات خود بیفزایید.

رویای خورشید طلایی علاوه بر فروش مسافری ، نیاز های عمده ی شرکت های دولتی ، خصوصی در حوزه سفر را شناسایی کرده ،الگوهای موثر و کارآمدی را برای خدمات به آنها طراحی نموده و ضامن میزان رضایتمندی سازمان ها و کارکنان آنهاست.

این مجموعه با کادری مجرب و متعهد و همکاری با بیش از 900 ایرلاین داخلی و خارجی متنوع ، در حال حاظر قادر به ارائه بهترین خدمات به مسافران و جلب رضایت کامل مشتریان خود می باشد.

ایجاد محیطی مشتری محور – ارائه مشاوره های قبل از سفر – پشتیبانی و خدمات پس از صدور ، سه اصل اولیه ایست که رویای خورشید طلایی از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آنها پایبند باشد و در جهت رضایتمندی مسافران به ساده ترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن ، بتوانند از امکانات موجود استفاده نمایند.

در پایان ، شرکت  خدمات مسافرتی رویای خورشید طلایی با داشتن نمایندگی فروش معتبرترین خطوط هوایی جهان ، آمادگی خود را جهت عقد قرارداد  با ارگان ها ، سازمان ها ، برای رزرو و صدور بلیط های هوایی (انفرادی و گروهی ) و همچنین مسافرت های خانوادگی به اقصی نقاط جهان اعلام میدارد.

امید است بتوانیم با ایجاد راهکارهای نوین و ارائه اندیشه های نو در کلیه امور خدمات مسافرتی به همه آنچه در خصوص (بلیط،تور،ویزا) مد نظر شماست ، دست یابیم.

آژانس مسافرتی خورشید طلایی

آژانس مسافرتی رویای خورشید طلایی از سال 1389 در تهران آغاز به فعالیت نموده است این آژانس مسافرتی در زمینه های فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور – فروش بلیط خارجی- اخذ ویزا – رزرو هتل برگزاری تور گردشگری به صورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران فعالیت می کند. همینطور در زمینه […]

مشاهده وبسایت پروژه