آژانس مسافرتی امیر تراول در تیرماه سال 1350 هجری شمسی با موضوعیت نمایندگی موسسات مسافربری حمل و نقل داخلی و خارجی اعم از هوایی، زمینی و دریایی و قبول حمل کالا و عنداللزوم ترخیص کالا از گمرکات ایران و قبول هر نوع نمایندگی از موسسات و شرکتهای توریستی داخلی و خارجی تاسیس شد. این شرکت در بدو تاسیس موفق به اخذ پروانه فعالیت از سازمان هواپیمایی کشوری و سپس در سال 1351 نائل به دریافت پروانه بهره برداری از سازمان جلب سیاحان ( سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کنونی ) گردید.

مرکز اصلی این شرکت ابتدا در خیابان امیرآباد تهران بوده که در سال 1391 با توجه به تغییرات بازار، رویکرد مدیران و همچنین مشکلات ترافیکی همزمان با افزایش سرمایه و تغییرات در هیئت مدیره به مکان فعلی نقل مکان نموده است .

آنچه امیر تراول را در طول بیش از چهار دهه فعالیت، متـمایز، خوشنام و برگزیده نموده است، نوآوری، دانش روزآمد، احساس مسئولیت و مشتـری مداری کارمندان و همچنین تبیین استراتزی های کلان مناسب و درست از لحاظ زمان و مکان از سوی مدیریت آن مجموعه بوده است.

آژانس مسافرتی امیر

تغییر نوع مشتریان شـرکت خدمات مسـافرت هـوایی و جهانـگردی امیر از مشتریان تفریحی Leisure به مشتریان تجاری Corporate در طـول مدت فعالیت مجموعه باعث تغییر نوع خدمات آن شده است بطوریکه خدمات تورهای گـروهی یا تورهای ورودی تا حد بسیار زیادی کمـرنگ شده و جای خود را برای مثال به تورهای اختصاصی یا FIT داده اند.

در زمینه نمایندگی فروش شـرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی آژانس مسافرتی امیر تراول همیشه جزو 10 نماینده فروش برتر بیشتر ایرلاینـها بوده و با سعی و تلاش فراوان توانسته است سالیان سال جایگاه خود را در جدول بهترین فروشها حفظ نماید.

خدمات 24/7 برنامه ریزی شده آژانس مسافرتی امیر تراول به مشتریان ویژه خود، این شرکت را به مجموعه ای قابل اعتماد و همیشه پاسخگو تبدیل نموده که تجربه سفری با آرامش را برای مسافرین و مشتریان به حداکثر می رساند.

با توجه به آنالیز همیشگی تیم مدیریتی آژانس مسافرتی امیر تراول و شناخت بهنگام نیاز بازار صنعت هوانوردی و توریسم ایران، از مدتها قبل استراتزی گسترش خدمات شرکت بصورت آنلاین از جانب مدیریت هلدینگ تبیین گردید و پس از مطالعه انواع خدمات آنلاین موجود و بررسی معایب و مزایای خدمات دهنده های مختلف، بهترین و قابل اتکا ترین خدمات دهنده موجود در هر زمینه شناسایی گردید و دعوت به همکاری شد وب سایت پیش رو نتیجه به ثمر نشستن این استراتژی و امکان سنجی گسترده مدیریت آژانس هواپیمایی امیر است که در چند فاز بروز و تکمیل خواهد شد.

آژانس مسافرتی امیر تراول

آژانس مسافرتی امیر تراول در تیرماه سال 1350 هجری شمسی با موضوعیت نمایندگی موسسات مسافربری حمل و نقل داخلی و خارجی اعم از هوایی، زمینی و دریایی و قبول حمل کالا و عنداللزوم ترخیص کالا از گمرکات ایران و قبول هر نوع نمایندگی از موسسات و شرکتهای توریستی داخلی و خارجی تاسیس شد.

مشاهده وبسایت پروژه
گالری