آژانس مسافرتی سپنتاگشت

آژانس مسافرتی سپنتاگشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری سپنتا گشت آریا بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در صنعت گردشگری و سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت می کند و با اجرای تورهای گردشگری منحصر بفرد و صدور بلیط به اقصی نقاط دنیا، سهم بزرگی را از انتقال فرهنگ گردشگری به خود اختصاص داده است. در این سالها آژانس سپنتاگشت با برگزاری سالیانه بیش از ۱۵۰ تور گوناگون و متنوع و ارسال هزاران مسافر ،نقشی پر رنگ در این صنعت ایفا کرده است و موفق به همکاری با ارگان های دولتی از جمله کمیته ملی المپپیک , فدراسیون ها وشرکت نفت گاز وغیره… گردیده است .

سپنتاگشت با رعایت استانداردهای بین المللی در صنعت گردشگری و هواپیمایی، انتخاب کارگزاران معتبر و حرفه ای در کشورها و شهرهای مختلف، مدیریت ارتباط با مشتریان و با نو آوری در اجرای تورها به مقاصد جدید گردشگری لوکس و جدید مانند:روسیه ،کراوسی،صربستان ,بلغارستان و…. توانسته چندین سال پیاپی بعنوان آژانس نمونه مورد تشویق مسئولین محترم قرار گرفته است.در زمینه نمایندگی فروش شرکت هواپیمایی داخلی وخارجی سپنتا گشت آریا همیشه جزوء ۱۰ نماینده برتر فروش ایرلاینها بوده ونیز در ۲سال متوالی توانسته جز ءشرکت سوم در هواپیمایی ماهان باشد .

سپنتا گشت آریا با انتخاب شعار «سفر یک تجربه است پس متفاوت سفر کنید » و با سرلوحه قرار دادن احترام به حقوق مشتری، مشتری مداری و در قالب مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) اقدام به راه اندازی «باشگاه مسافران سپنتا» نموده که مسافرین محترم می توانند با عضویت در این باشگاه ضمن ورود به خانواده بزرگ سپنتا از تسهیلات و تخفیفات ویژه خرید بلیط خارجی و تور بهره مند گشته. شما با مراجعه به وب سایت رسمی سپنتا گشت آریا به آدرس اینترنتی www.sepantatravel.ir می توانید به سادگی عضو این باشگاه شوید.

شرکت سپنتا گشت آریا با توکل به خدای بزرگ وبهره گیری از کادر مدیریت مجرب امیدوار است با ارائه خدمات در خور شایسته به مسافرین محترم وگردشگران عزیز بتواند پاسخگوی اعتماد آنان باشد .

بیشتر

پنهان

تهران، خيابان آرژانتين، خيابان الوند، ساختمان الوند، شماره 31 ، واحد 1