سایت فروش بلیط هواپیما

یکی از بزرگترین مشکلات خرید مردم برای بلیط هواپیما، قیمت بالای آن در آژانس های هواپیمایی و همچنین دسترسی به آژانس های معتبر جهت تهیه بلیط می باشد که با طراحی سایت فروش بلیط هواپیما و طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما این مشکل میتواند حل شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما و اعتماد به سایت ها موجود همیشه جز دغدغه اصلی مردم بوده است.

بلیط هواپیما به دو گروه تقسیم می شوند:

  • بلیط چارتر : بلیط چارتری به بلیطی گفته می شود که یک چندین آژانس هواپیما صندلی هواپیما را به صورت یکجا و به مدت یکسال تهیه می کنند و چون به صورت عمده تهیه شده است قیمت برایشان خیلی پائین درمی آید و بعد در ایام مختلف سال بلیط ها را با نرخ های مختلف به فروش می رساند.

وب سرویس پرواز چارتر و سیستمی

  • بلیط سیستمی  : بلیط سیستمی بلیطی می باشد که تعیین کننده قیمت بلیط خود ایرلاین می باشد. یعنی هر هواپیمایی قیمت صندلی خود را خودش تعیین می کند. که معمولا از قیمت پایین شروع می شود و پلکانی افزایش پیدا می کند.

حالا شما با طراحی وب سرویس پرواز چارتر و سیستمی میتوانید پیش قدم در فروش بیشتر بلیط باشید

در کشور ما تعداد آژانس های چارتر کننده زیاد می باشد که این تعداد در بین آژانس های هواپیمایی در کشور خیلی کم می باشد و برای پیدا کردن آنها که هر کدام چه پرواز و چه مسیری را چارتر کرده اند کار بسیار سختی می باشد. از این رو مسافرین عزیز معمولا از طریق سایت ها و یا از طریق آژانس که هر دو واسطه هستند اقدام به تهیه بلیط هواپیما خود می نمایند.

مزایای استفاده از سایت فروش بلیط هواپیما

  •    در سایت فروش بلیط هواپیما خرید بدون واسطه بلیط هواپیما از چارترکنندگان اصلی و نمایندگان فروش ایرلاین ها
  •    نمایش ارزانترین نرخ بلیط های موجود تا چند ماه آینده
  •    در سایت فروش بلیط هواپیما مقایسه قیمت بلیط هواپیما از بین همه آژانس هواپیمایی ها و ایرلاین ها صورت میگیرد
  •    در سایت فروش بلیط هواپیما امکان فیلتر کردن نتایج پرواز بر اساس چهار دسته اصلی و مورد نیاز کاربران
  •    امکان مرتب سازی نتایج پروازی
  •   مشاهده پرواز های روز بعد و روز قبل با یک کلیک

ویژگی‌های سایت فروش بلیط هواپیما

وب سرویس پرواز چارتر و سیستمی
در سایت فروش بلیط هواپیما ،امکان رزرو بلیط، امکان ارائه درخواست خود و دریافت مشاوره از کارشناسان، امکان پس دادن بلیط در چهارچوب قوانین تعیین شده و بسیاری دیگر از موارد قابلیت هایی هستند که می‌توان در طراحی سایت فروش بلیط هواپیما پیاده‌سازی کرد. این‌ها بخشی از مهمترین قابلیت هایی هستند که باید در هر وب سایت فروش بلیط هواپیما وجود داشته باشند. سایر ویژگی ها و امکانات بسته به درخواست مشتریان پیاده خواهد شد.