می خواهیم نکات تاثیر گذار در سئو سایت را برایتان بیان کنیم. نکات بسیاری وجود دارد و تنها تجربه و امتحان آنها می تواند تاثیرشان را نشان دهد.

با طراحی سایت آژانس مسافرتی به صورت حرفه ای، تمام این موارد را داشته باشید.

1- محتوای با کیفیت

محتوا باید کوتاه، پرمعنی و گویا باشد، باید بتوانید به صورت حرفه ای از کلمات کلیدی مد نظرتان در متن استفاده کنید تا تاثیر بیشتری برای ایندکس شدن در موتورهای جستجو و سئو داشته باشد.

2- لینک دهی مناسب

بعد از محتوا لینک دادن به داخل و خارج سایت دومین تاثیرگذاری را دارد. لینک داخلی یعنی کلمات کلیدی به محتوای داخل سایت هدایت می شوند و لینک خارجی یا بک لینک از سایت های دیگر به سایت ما می آید.

3- کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی را به درستی انتخاب کنید. تاثیر آن بر روی سئو بسیار چشمگیر است. موتورهای جستجو با روش های پیچیده ای این کلمات را پردازش می کنند و امتیاز می دهند.

 

4- نمای زیبا و سرعت بالا

فاکتورهای بالا به صورت خودآگاه بر روی سایت شما تاثیر دارند. اما فاکتور قالب سایت ناخودآگاه تاثیر خود را خواهد گذاشت. کاربر وقتی برای اولین بار وارد سایت شما می شود، طرح سایت شما باعث می شود که او ادامه دهد و در سایت شما بماند و از آن استفاده کند، یا آن را ترک کند. پس باید بسیار دقت کنید تا برحسب کارتان قالبی زیبا انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که قالب زیبا هر چند میتواند باعث جذب مخاطب شود اما سرعت سایت شما را نیز کند خواهد کرد. سرعت پایین نیز باعث از دست دادن مخاطب خواهد شد. پس باید طرحی انتخاب کنید که در عین زیبایی، سرعت بالایی نیز داشته باشد.

5- نقشه سایت

نقشه سایت یک شمای کلی را به موتورهای جستجو می دهد. نقشه سایتتان را بروز نگه دارید تا سرعت ایندکس صفحاتتان بالا برود.

6- شبکه های اجتماعی

با توجه به محبوبیت شبکه های اجتماعی و عوضیت کاربران اینترنتی در حداقل یکی از آنها، باید بتوانید از این امکان در جهت افزایش ترافیک سایتتان بهره ببرید.

7- نام دامنه و هاست

نام دامنه شما باید گویا، زیبا و در عین حال معرف سایت شما باشد. هاست پر سرعت نیز down time پایین تری دارد.