چه موقع به فکر باز طراحی وب سایت بیفتیم؟ زمانیکه نشانه هایی که در ادامه مطلب خواهیم گفت را دیدید، باید وب سایتتان را عوض کنید. سیتی نت با طراحی سایت آژانس مسافرتی در خدمت شماست.

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، زمانی خواهد رسید تا شما به عنوان صاحب یک وب سایت با خود خواهید اندیشید، آیا نیاز هست وب سایتم را تغییر دهم و از خدمات جدید استفاده کنم؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید جواب سوالتان را خودتان بدهید.

مسلما باز طراحی وب سایت هر ساله اشتباه است، چون تنها ظاهر مهم نیست، محتوا، رابط های کاربری نیز مهم هستند. پس ابتدا خلاء های وب سایتتان را پیدا کنید تا بتوانید راحتتر برای رفع آن اقدام کنید.

1- وب سایت، پاسخگوی نیازها و مشکلات کاربران نیست

اگر وب سایت شما، پیش پا افتاده ترین درخواست های کاربران را رفع نمی کند، یعنی به کمک نیاز دارد. با تشکیل یک تیم قوی، بخش های سایت را بررسی نمایید، مخاطبانتان را بشناسید و بر اساس این اطلاعات سایت جدید را طراحی نمایید.

2- عملکرد وب سایت رضایت بخش و قابل قبول نیست

عملکرد خوب وب سایت، بالاترین اولویت در طراحی محسوب می شود. اگر وب سایت به درخواست کاربران به خوبی پاسخ ندهد، کاربران به سرعت وب سایت را ترک می کنند.

3- وب سایت، مشتریان و کاربران هدف را جذب نمی کند

وب سایت شما باید حاوی اطلاعات مشخصی در مورد نیازهای کاربران هدف شما باشد. چگونه جذب کنیم؟ الف- نحوه وب گردی کاربران در وب سایت بسیار مهم است. اگر وب سایت قادر به هدایت کاربر نباشد، زمان باز طراحی فرا رسسیده است. ب- موفقیت یا شکست وب سایت در گرو محتوای آن است. ج-بخش منابع در بازگشت کاربران به وب سایت بسیار تاثیر دارد.

4- امتیاز وب سایت در تعامل با کاربران بسیار پایین است

عملکرد وب سایت شما، در تعامل با کاربران مشخص می شود. اگر وب سایت به خوبی با کاربران تعامل ندارد، حتما چیزی در این میان کم است. آیا وب سایت بهینه است؟ آیا به خوبی کاربران را مدیریت می کند؟ آیا قادر به جذب کاربران بیشتر هستید؟ آیا پیام های مناسب به کاربران منتقل می شود؟ اگر پاسخ این سوالات منفی است، درآینده نزدیک نیاز به باز طراحی وب سایت دارید.

5- ظاهر و نمای وب سایت منسوخ شده است

میلیون ها وب سایت منسوخ شده در اینترنت وجود دارد. حتی اگر شما تغییر نکنید، کاربران شما تغییر می کنند. امروز یک وب سایت باید سه ویژگی داشته باشد؛ الف- به کار گیری آخرین تکنولوژی ب- استفاده بهینه و منایب از فضاهای خالی ج- به کارگیری فونت و تایپوگرافی جذاب