طراحی سایت آژانس مسافرتی

 آیا بازدید کنندگان وب سایتتان پس از یک بار بازدید خارج می شوند؟

شهریور ۱۵, ۱۳۹۵
cn_admin
۰ Comments

برای جلب اعتماد بازدید کنندگان از روش های زیر استفاده نمایید.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی روز به روز در حال گسترش است و کاربران بسیاری عضو این شبکه ها هستند بصورتی که حداقل هر کاربر در یک شبکه اجتماعی حضور دارد. در شبکه های اجتماعی حضوری پر رنگ داشته باشید و با مشتریان خود از این طریق در ارتباط باشید تا بتوانید بدین وسیله اعتماد کاربران دیگر را نیز جلب نمایید. اولین و مهمترین مسئله در ایجاد اطمینان ارائه کالایی با کیفیت و هزینه ای مناسب می باشد. بر حسب فعالیتتان شبکه اجتماعی مربوط به کارتان را پیدا کنید. مهمترین مسئله در شبکه های اجتماعی تداوم فعالیت است. طراحی سایت آژانس مسافرتی

 

ظاهر وب سایت

یک وب سایت کاربرپسند باید ظاهر مناسبی داشته تا کاربر مدت بیشتری را در سایت بماند و بتواند از مطالب بیشتری استفاده کند. ظاهر وب سایت باید متناسب با نوع فعالیت شما باشد، مثلا یک وب سایت فروشگاهی باید قالب یک فروشگاه را داشته باشد تا کاربر بتواند براحتی از آن استفاده نماید در غیر این صورت باعث سردرگمی خواهد شد.سادگی الگوی طراحی باعث جذب کاربر خواهد شد که طراحی دو بعدی و فلت مصداق کامل طراحی ساده است و باعث ارتباط بهتر کاربر با سایت می گردد.

شفافیت

تمامی مطالب سایتتان را به گونه ای بنویسید که کاملا واضح و جامع باشد تا سوالی برای کاربر باقی نماند مثلا در صورتی که کالایی را بفروش می رسانید تمام جنبه های آن کالا را بیان نمایید. نقاط ضعف کالا خود را بیان کنید و از بیان آن نترسید زیرا باعث حس اعتماد بیشتر کاربر خواهد شد.

مجوزها و تاییدیه ها

بهتر است مجوزها و تاییدیه های خود را بر روی وب سایتتان قرار دهید تا باعث حس اطمینان در کاربر شود. این امر تاثیر زیادی در تبدیل کاربر به مشتری دارد.

عدم وجود خطا در وب سایت

وب سایت خود را بررسی نمایید تا مشکلی در سایتتان وجود نداشته باشد، وجود غلط های املایی و صفحات مشکل دار باعث تاثیر منفی در اعتماد کاربر می شود.

 

اگر هنوز وب سایتی ندارید همین حالا برای طراحی سایت اقدام نمایید. تخصص ما طراحی سایت آژانس مسافرتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *