تولید نرم افزاری های سفارشی

نرم افزار سفارش مشتری چیست؟

تصور کنید شما نیاز به یک نرم افزار حسابداری دارید، احتمالا سعی می کنید یک نسخه از نرم افزار حسابداری یکی از شرکتهای شناخته شده که قبلا نرم افزار حسابداری را آماده و روانه بازار کرده استفاده کنید، نوشتن دوباره یک برنامه حسابداری کار بسیار زمان بر و پر هزینه ای است، مگر اینکه هیچ کدام از نرم افزارهای موجود حسابداری در بازار نیازهای شما را برآورده نکند و لازم باشد شما تغییرات زیادی روی آن اعمال کنید تا آن برنامه ای شود که مد نظر شماست، آن وقت شما باید یک نرم افزار حسابداری سفارشی برای خودتان تهیه کنید که سیتی نت می تواند در این زمینه به شما کمک کند. سه ویژه گی مهم نرم افزارهای سفارش مشتری که توسط سیتی نت طراحی می شود این است که می توانند تحت وب باشد، می تواند از هر جایی دسترسی وب سرویس بگیرند و به هرجایی دسترسی وب سرویس بدهند. در زیر به چند برنامه سفارش مشتری که توسط سیتی نت طراحی شده اشاره می کنیم:

1- نرم افزار تحت وب صدور آنلاین بیمه نامه مسافرتی که به سفارش شرکت بیمه پاسارگاد تهیه شده و در حال حاضر بیش از 100 آژانس هواپیمایی از سایت ir بیمه نامه مسافرتی آنلاین صادر می کنند.

2- وب سایت خرید آنلاین بلیط شرکت هواپیمایی ماهان که به سفارش آژانس هواپیمایی فضاگشت تهیه شده و مسافران و مشتریان این آژانس می توانند در هر ساعت از شبانه روز به وب سایت net مراجعه و از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب، بلیط خود را بصورت آنلاین خرید نمایند.

3- وب سایت خرید آنلاین بلیط شرکت های هواپیمایی خارجی که در ایران نمایندگی دارند از طریق وب سرویس شرکت آمادنوس ایران که به سفارش آژانس هواپیمایی پرستوسیر تهیه شده و مسافران می توانند با مراجعه به وب سایت parastooseir.com از خدمات این سایت بهره مند شوند.

و چندین برنامه دیگر که در حال آماده سازی می باشد.