آژانس مسافرتی روشا گشت

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری نیک اندیشان روشا گشت (آژانس مسافرتی روشا گشت) با تکیه بر تجارب  ۱۵ ساله اعضای هئیت مدیره خود در سال ۱۳۹۳  تاسیس گردیده و پس از اخذ مجوز به شماره  ۹۴۲/۱۲۶/۶۴۲۴ از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری با کیفیت برابر با استانداردهای روز دنیا همراه با نرخ معقول را سرلوحه کار خود قرار داده است.

همچنین روشا گشت با بهره مندی از تیم اجرائی مجرب و کارآزموده و با برنامه ریزی و اولویت بندی امور کوشیده است از طریق روشهای علمی نیاز مشتریان عزیز را شناسایی کرده و با تهیه خدمات و بسته های سفر مرتبط نسبت به رفع نیاز اقدام نماید.

این شرکت همواره متعهد به ارائه خدمات سفر مطلوب، دقیق و ارزان بوده و  می کوشد تا به نیازها و درخواست های مشتریان همواره پاسخ مثبت ارائه نماید.

 

خدمات روشا گشت به شرح ذیل می باشد:

برنامه ریزی و اجرای:

  1. تورها، همایش ها، بازدید ها و جلسات تجاری-بازرگانی بمنظور آشنائی با تولید کنندگان و تامین کنندگان صنایع مطرح آسیا و اروپا در ایران، مبنی بر تقاضای شما
  2. تورهای تفریحی به مقاصد گردشگری مطرح دنیا
  3. تورها و سفرهای ورودی مخصوص گردشگران و بازرگانان خارجی (Incoming) و همچنین تورهای داخلی اعم از تفریحی، فرهنگی، تاریخی، آموزشی و طبیعت گردی
  4. تورهای نمایشگاهی در کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکای لاتین
  5. اعزام هیئت ها و گروههای تجاری-بازرگانی به کشورهای مطرح دنیا در حوزه های صنعت، خدمات و تجارت
  6. رزرو هتلهای مطرح داخلی و خارجی با مناسبترین نرخ و ارائه تخفیفات ویژه (در تمامی فصول سال)
  7. ارائه خدمات ویزای کشورهای مختلف جهت تجار، بازرگانان و گردشگران ایرانی
  8. ویزای توریستی ورود به ایران جهت اتباع و گردشگران خارجی
  9. فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخلی و بین المللی با نرخ مناسب
  10. معرفی راهنمایان گشت و مترجمین همزمان کارآزموده (مسلط به زبانهای خارجی(