آژانس مسافرتی آمرا سیر

شرکت خدمات مسافرتی آمُرا سیر سالهاست که با مجوزهای سازمان هواپیمائی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در صنعت توریسم ودر مرکز شرکتهای تجاری و موسسات خدماتی تهران بزرگ، خیابان شهید بهشتی، فعالیت مینماید.

شرکت آمُرا سیر توانسته است با بهره گیری از متخصصین گردشگری خود منحصربفرد ترین و با صرفه ترین پکیج های تور های خود را با تمرکز بر خدمات هر چه بیشتر و بهتر و بر اساس نیاز مشتریانش برای ایشان فراهم نماید و بدین جهت است که شرکت آمُرا سیر توانسته است اعتماد مشتریانش را در سراسر ایران بخود جلب نموده و در مدت زمان کوتاهی رشد چشمگیری را داشته باشد.

در آمُراسیر ما دنیائی از مسافرت های بین المللی، مسافرتهای تعطیلاتی، تورهای یک روزه تا چند هفته ای را برای شما تدارک دیده ایم. برای مسافران داخلی و خارجی، ما امکانات بسیار وسیعی از جمله، فروش بلیط هواپیما، اخذ تاییدیه پرواز، اخذ ویزا، رزرو هتل، رزرو اتومبیل، رزرو کروزهای درجه یک، اخذ گواهینامه بین المللی، خدمات CIP و VIP و بسیاری خدمات دیگر را فراهم آورده ایم.

آمُراسیر همکاری بسیار نزدیکی با بزرگترین ایرلاین های خارجی و داخلی و شرکت های خارجی برگزار کننده انواع تورهای بین المللی، دارد. ما به شما کمک مینمائیم تا دیدنی ترین و زیباترین شهرهای مشهور در آمریکا، اروپا، آفریقا، استرالیا، خاور دور، خاور میانه و…. را کشف نمایید و شما را با کروزهای درجه یک به شگفت انگیزترین کشورهای حوزه کارائیب میبریم.ما بخودمان بعنوان یکی از پیشروان صنعت توریسم و مسافرت می بالیم. ما با قیمت های بسیار مناسب برایتان چنان سفرها و تورها و تعطیلاتی بدون دغدغه را فراهم مینمائیم تا لحظاتی با ارزش و خاطراتی شگفت انگیز در زندگی شما پدید آوریم.

امروزه با تغییر شرایط اقتصادی، شرکتها و خانواده ها بگونه ای تحت فشار قرار گرفته اند که میبایست با سازماندهی مجدد مالی شان، با کمترین هزینه به اهدافشان برسند. ما میتوانیم با انعطاف در پکیج هائی که آماده نموده ایم به شرکتها و خانواده ها راه حل هائی را پیشنهاد نمائیم تا با مناسب ترین قیمت از بهترین خدمات و امکانات ما از ابتداسفر تا انتهای سفرشان استفاده نمایند.اگر شما و یا شرکت شما در فکر یک مسافرت و یا سفر تعطیلاتی بدون دغدغه با قیمتی مناسب میباشید ما تمایل داریم تا با یک تماس  شما ، متخصصین ما در محل شرکت تان حضور یافته و به شما در باره ایده آل هایتان در مورد یک سفر رویائی مشورت دهند تا به شما نشان دهیم که چگونه میتوانید با خدمات وسیعی که ما ارائه مینمائیم، به تمامی اهدافتان برسید.”